Презентація спільної роботи фахівців служби зайнятості та управління соціального захисту населення

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 17 Second

Днями в Новобузькій районній філії Миколаївського ОЦЗ відбувся вебінар засобами ZOOM для осіб із обмеженими фізичними можливостями та представниками таких підприємств району як ПП “ЗОЛОТА НИВА 2019», ПП “ЛЮКС-ОЙЛ», ФІЛІЯ ПАТ “ДЕРЖАВНА ПРОДОВОЛЬЧО-ЗЕРНОВА КОРПОРАЦІЯ УКРАЇНИ” НОВОПОЛТАВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР. Захід відбувся за участю головного спеціаліста відділу з питань праці та зайнятості УСЗН Новобузької РДА Тетяни Язловицької.

На початку заходу учасники ознайомились із сучасним інструментарієм надання послуг клієнтам служби зайнятості: відео резюме, відео вакансії, QR – кодуванням інформаційного простору державної служби зайнятості. Логічним продовженням заходу була презентація спільної роботи фахівців служби зайнятості та управління соціального захисту населення щодо проходження навчання особами із обмеженими фізичними можливостями в установах, які надають послуги з професійної реабілітації. Учасники заходу ознайомились із Центрами комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю „Галичина“, „Донбас“, „Поділля“ та Всеукраїнським центром комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (с. Лютіж), переліком професій, які можна там здобути та умовами проходження навчання.

Головний спеціаліст відділу з питань праці та зайнятості Тетяна Язловицька учасникам заходу навела приклади про жителів новобужжя , які скористались послугами Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю „Галичина“ та отримали вже по декілька професій.

«Карантинні обмеження ввели свої корективи в роботу служби зайнятості та все ж, протягом 2020 року, до Новобузької районної філії за послугами звернулась 61 особа із обмеженим фізичним можливостями, з них – 5 осіб працевлаштованих, 4 особи пройшли підвищення кваліфікації за замовленням роботодавців. Сьогодні ви приймаєте участь при допомозі сучасних технічних засобів, ви освоїли нові технології і вам під силу і пошук роботи, і набуття професійних навиків, головне – ваша цілеспрямованість у досягненні мети» – по завершенні заходу резюмувала Тетяна Бабич.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Щодо закупівлі обласною базою спеціального медичного постачання кисневих концентраторів

Реагуючи на інформаційний матеріал, розміщений у засобах масової інформації, щодо закупівлі обласною базою спеціального медичного постачання кисневих концентраторів Миколаївська облдержадміністрація надає роз’яснення з даного питання. Реагуючи на інформаційний матеріал, розміщений у засобах масової інформації, щодо закупівлі обласною базою спеціального медичного постачання кисневих концентраторів   Миколаївська облдержадміністрація надає роз’яснення з даного питання. […]