В Казанці ремонтують дороги місцевого значення

Майже тридцять років не було навіть ямкового ремонту, а останнім часом взагалі погано їздити, машини ламаються. Місцеві жителі дуже зацікавлені у відновленні доріг, особливо в негоду – не пройти, не проїхати. В.о. старости звернулась до селищного голови Олексія Асмолова та знайшла підтримку.

Спілкування на тему “Місцеві податки та збори. Новини податкового законодавства”

Для студентів Новобузького коледжу МНАУ спеціальності “Облік та оподаткування” була організована та проведена зустріч зі старшим податковим інспектором Новобузької ДПІ Баштанського управління РУ ДПС у Миколаївській області …

Бюджетна комісія Новобузької міської ради у двух частинах

Частина перша: Не чекали присутності засобів масової інформації. А треба попередньо домовитись не публічно Частина друга: Підсумок таємної роботи депутатів Було ще одне питання яке депутати приховують під персональними даними, але мені кажеться що їм просто соромно за мізерні суми допомоги хворим людям…

Про скликання ХХХХІ сесії районної ради

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 26.11.2019р. №39-р “Про скликання ХХХХІ сесії районної ради” ХХХХІ сесія районної ради відбудеться 13 грудня 2019 року о 10 год. в сесійній залі районної ради.

Знайомство з Головою Державного агентства автомобільних доріг України

Мали ґрунтовну розмову щодо вирішення питання відновлення доріг в області. Будемо тримати контакт, щоб оперативно вирішувати питання, а не роками вести переписку.