В Казанці ремонтують дороги місцевого значення

Ирина

Майже тридцять років не було навіть ямкового ремонту, а останнім часом взагалі погано їздити, машини ламаються. Місцеві жителі дуже зацікавлені у відновленні доріг, особливо в негоду – не пройти, не проїхати. В.о. старости звернулась до селищного голови Олексія Асмолова та знайшла підтримку.

1 0
Read Time1 Minute, 34 Second

В.о старости с. Дмитро-Білівка Ірина Ушканенко говоре, що дороги на селі в незадовільному стані і потребують невідкладного ремонту. Майже тридцять років не було навіть ямкового ремонту, а останнім часом взагалі погано їздити, машини ламаються. Місцеві жителі дуже зацікавлені у відновленні доріг, особливо в негоду – не пройти, не проїхати. В.о. старости звернулась до селищного голови Олексія Асмолова та знайшла підтримку. Було вжито дієвих заходів. Виділено кошти з бюджету селищної ради на 500 тонн щебеню. Ірина Володимирівна повідомила, що вже завезли необхідний матеріал і відразу розпочались роботи. Почали ремонт з греблі. Як ви пам‘ятаєте, влітку була сильна злива, внаслідок якої постраждало село, були підтоплені садиби сільських мешканців, позносило госпбудівлі, городину, замулило подвір‘я, все плавало – паркани, домашня птиця, собаки, тож погода наробила чимало лиха. Також була пошкоджена гребля, яка з‘єднує село Новоданилівку і Дмитро-Білівку, по якій щодня проїжджають шкільний автобус, авто з продуктами харчування. Цими днями гранітними блоками уже укріплено греблю, грейдером вирівняли дорожнє полотно і засипали щебенем. Тепер геть інша справа! Також засипали дорогу від с. Дмитро-Білівка до с. Новоданилівка загальною протяжністю 4 км. В селі Новоукраїнка по вулиці Миру, а також в селі Білівка перед залізничним переїздом, засипали великі ями. В селі Новоданилівка по вулицям П‘ятихатська і Зеленій теж відремонтували дорожнє полотно, майже 300 метрів. Спочатку вирівняли грейдером, а потім засипали товстим шаром щебеню. Такі відновлювані роботи значно покращили стан вулиць. Ось так плідно пройшов тиждень у в.о. старости с. Дмитро-Білівка І. Ушканенко.
В свою чергу Ірина Володимирівна говоре, що ось такою повинна бути співпраця, все для людей і заради людей. «Така злагоджена робота – це правильна організація роботи селищного голови з громадою. Хочу висловити вдячність О. Асмолову за підтримку та допомогу по приведенню доріг загального користування до належного стану, а також генеральному директору Південно-Бузького кар‘єру №2 Володимиру Висоцькому за надану необхідну техніку: вантажні автомобілі, грейдер, погрузчик», – говорить І. Ушканенко.

Казанківська Громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

В Новому Бузі пройшла Всеукраїнська виставка голубів

Гості вражали Новобужан величезною різноманітністю порід пернатих.