Наразі в районі Казанки ведуться роботи по установці інтелектуальної системи зважування в русі

Юрий

На сьогодні вже виконані основні роботи з монтажу головної конструкції-арки, на якій буде розміщено обладнання з датчиками вимірювання габаритів транспорту

0 0
Read Time1 Minute, 14 Second

Зараз на трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв в районі Казанки ведуться роботи по установці інтелектуальної системи зважування в русі, яка допоможе зберегти дороги області від руйнування через постійні перевантаження фур і вантажівок. Всього таких систем в області буде 5.

Про це на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» повідомив Владислав Невеселий.

«Британські представники компанії, які поставлять устаткування, завжди знаходяться на зв’язку, консультують, допомагають з установкою і діляться закордонним досвідом», – зазначив Владислав Невеселий.

На сьогодні вже виконані основні роботи з монтажу головної конструкції-арки, на якій буде розміщено обладнання з датчиками вимірювання габаритів транспорту. І допоміжна конструкція, де буде 6 камер трьох типів: для загального огляду, визначення номерів і кругового огляду.

Яким чином працює WIM-система?

Владислав Невеселий розповів, що вся інформація, отримана з камер, буде зведена в єдину картку автомобіля: фото, номер, вага, габарити. Далі це передається в ситуаційний центр, а дані злісних порушників направляються в поліцію з конкретною фіксацією перевантаження.

До проходження сертифікації, яка запланована на березень цього року, комплекс працюватиме в тестовому режимі.

«Налаштування самої системи відбувається за наступним алгоритмом: 1 автомобіль, троє ваг, три швидкості. 90 разів транспорт з різною завантаженістю і швидкістю буде проїжджати через WIM. Таким чином коригується точність показників комплексу», – зазначив Владислав Невеселий.

Служби автодоріг області у Миколаївській області зауважив, що наразі, на моменті монтажу вже помітна результативність установки «розумної» системи – спрацьовує психологічний фактор: водій бачить камеру і автоматично пригальмовує. А коли комплекс запрацює на повну, то результат не змусить себе довго чекати, адже мова цифр виключає людський фактор.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Зустріч в школі з правоохоронцями

Для учнів 10-11 класів проведено бесіду про дотримання правил дорожнього руху, поведінки під час освітнього процесу та формування відповідальності за свої дії