Невеселий Владислав Валерійович: «Під час карантину ми не сповільнюємо темпи виконання ремонтних робіт на об’єктах

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 3 Second

На автошляху Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) у межах Миколаївської області триває поточний середній ремонт
Комплекс робіт з поточного середнього ремонту на окремих ділянках а/д загального користування державного значення Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) км271+720-км279+000 (біля с.Мар’янівка), км279+000-км286+000 ( с. Добра Криниця), км286+000-км293+000 (с.Виноградівка) у Баштанському районі – здійснюється згідно плану.
За словами керівника Служби Невеселого Владислава Валерійовича: «Під час карантину ми не сповільнюємо темпи виконання ремонтних робіт на об’єктах, а навпаки – намагаємося пришвидшити дорожні роботи.»
Працівниками підрядних підприємств виконуються роботи з влаштування регенерації, ведуться роботи по влаштуванню вирівнюючого шару покриття та присипних узбіч, влаштування бордюрів, підготовчі роботи під влаштування тротуару та посадкового майданчику.
Ремонти державних доріг – на постійному контролі Кабміну, Укравтодору, проектної організації та Служби автодоріг у Миколаївській області. Науковий супровід здійснює об’єкта здійснює Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгіна.

Звертайте увагу! Роботи виконуютья на одній половині проїзної частини дороги з рухом транспорту по другій половині. Працює важка будівельна техніка і дорожні працівники.
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.
Прес-служба САД у Миколаївській області

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Всі карантинні обмеження подовжені на 30 днів до 24 квітня

Режим надзвичайної ситуації запроваджений по всій території України на 30 днів