Ремонт дороги Н11 пролдовжується

Юрий

Ремонт триває на трьох ділянках дороги Н11

0 0
Read Time56 Second

Маршрут Дніпро – Миколаїв, котрий поєднує з портами Миколаєва, Одеси, Южного та Херсона центральні та східні регіони, ще донедавна був у топі найгірших доріг України. Та до кінця року 132 кілометри дороги Н-11 у Миколаївській та Дніпропетровській області будуть з новим покриттям завдяки програмі «Велике будівництво».

«Щоб досягнути тієї високої планки, яку ми для себе поставили – про вихідні не може бути й мови, адже на рахунку кожен день. Навіть у вихідні тут кипить робота.

Постійно буваю на різних ділянках Н-11 Дніпро-Миколаїв щоб перевірити якість ремонту і організацію робіт. Сподіваюсь, погода нас не підведе. Працюємо далі», – зазначив начальник Служби автодоріг Владислав Невеселий.

Зараз найбільше дорожньої техніки зосереджено неподалік Миколаєва на 3 ділянках ремонту.

Від Калинівки до Миколаєва, у тому числі на І категорії траси Н-11, підрядник продовжує влаштовувати вирівнюючий та верхній шари покриття, а також розбирати розподільчу смугу.

Паралельно триває планування та укріплення узбіччя, встановлення систем водовідведення та бар’єрного огородження.

Всього на Миколаївщині до кінця року заплановано оновити 65 кілометрів Н-11. На сьогодні вирівнюючий шар покриття влаштовано на 60 кілометрах, а верхній на 45 км.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Легалізація трудових відносин

Детінізація відносин у сфері зайнятості – це гарантовані соціальні виплати у разі настання страхового випадку, в тому числі право особи на допомогу по безробіттю