Легалізація трудових відносин

Юрий

Детінізація відносин у сфері зайнятості – це гарантовані соціальні виплати у разі настання страхового випадку, в тому числі право особи на допомогу по безробіттю

0 0
Read Time1 Minute, 30 Second

Легалізація трудових відносин – ось головна лінія вебінару, який відбувся сьогодні у Новобузькій районній філії Миколаївського ОЦЗ, учасниками якого стали роботодавці району, представники кадрових служб підприємств таких підприємств як ПОСП «Злагода», Новобузьке МУВГ, ФГ ПІКУЛЯ А.О., КП “МАЙНО”, ФГ “БЕЗРУК М.І.”, ПП “ЛЮКС-ОЙЛ”, ФІЛІЯ ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” “Новополтавський елеватор»). Вебінар відбувся за участю директора Новобузької районної філії Миколаївського ОЦЗ Тетяни Бабич та заступника начальника управління соціального захисту населення Новобузької РДА – начальника відділу з соціальних питань, праці та зайнятості Тетяни Полуднєвої.

«Детінізація відносин у сфері зайнятості – це гарантовані соціальні виплати у разі настання страхового випадку, в тому числі право особи на допомогу по безробіттю, тому актуальність питання легальних трудових відносин гостро постало саме зараз – в період карантинних обмежень, коли відбулось вивільнення частки працівників. В таких умовах служба зайнятості не припиняла підбирати для безробітних підходящі вакансії, а для роботодавців – кваліфікований персонал» – на початку вебінару констатувала директор Новобузької районної філії Тетяна Бабич.   

            Вході заходу заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Новобузької районної філії Тетяна Іщенко ознайомила присутніх із впровадженням в роботу філії  Інституту «Кар’єрного радника» та послугами, які надає служба зайнятості пошукачам роботи. «Інститут «Консультант роботодавця» став другим етапом стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості. Його мета: оптимізація процесів укомплектування вакансій на замовлення роботодавців і працевлаштування осіб, що звернулись за допомогою у пошуку роботи; профілактика довготривалого безробіття» – зазначила консультант роботодавців центру зайнятості Ольга Водоп’ян, ознайомивши присутніх із сучасними інструментами сервісного обслуговування роботодавців, зокрема відеорезюме, відеовакансіями та іншими он-лайн сервісами Служби.

       Юрисконсульт Тетяна Чендей констатувала про проведену інформаційну роботу з питань легалізації найманої праці з роботодавцями району. Наприкінці заходу Тетяна Полуднєва резюмувала дані про проведені спільні перевірки з питань легалізації найманої праці та їх результативність,  в тому числі, за участю державного інспектора управління Держпраці у Миколаївській області Куруча Дмитра Ілліча.

Заступник начальника відділу Світлана Помінчук

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Володимир Зеленський призначив Віталія Кіма головою Миколаївської ОДА

Президент зустрівся з Віталієм Кімом, вручив йому службове посвідчення та побажав наснаги на посаді очільника Миколаївської облдержадміністрації