Історії успіху клієнтів служби зайнятості

Юрий
0 0
Read Time52 Second

Юрій Журавель звернувся до Новобузької районної філії ще в серпні 2020 року. Тривалий період безробіття (з 2013 року!) супроводжувався пошуком роботи за різними професіями та в різних галузях: водій навантажувача, тракторист, охоронець, робітник з благоустрою.

Опрацювавши з кар’єрним радником всі можливі напрямки працевлаштування, зупинились на комунальних господарствах району.

Так, після співбесіди з роботодавцем, Юрію Журавлю було запропоновано оновити свої знання шляхом проходження стажування на посаді тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва у Новобузькому міжрайонному управлінні водного господарства та, по закінченню навчання, приступити до виконання обов’язків за вказаною професією.

Під час проходження стажування  за навчальною програмою «Набуття практичних навичок роботи на техніці для забезпечення ремонтних робіт водопостачання» Юрій ознайомився з вимогами до виконання робіт з водопостачання,  брав участь у перевірці технічного стану техніки, перевірки якості виконаних ремонтних робіт.

В ході навчання опанував способи ліквідації пошкоджень на трубопроводах, ліквідації витікань води, правила профілактичного ремонту пристроїв, приймав участь у  монтажних (демонтажних) роботах. З 15 лютого Юрій Журавель приступив до роботи. Такі історії успіху вчать клієнтів служби зайнятості наполегливості і цілеспрямованості у досягненні своєї мети.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Наш 5- А сьогодні "вийшов у люди"

Коли мій учень Даник вітав усіх перехожих із 5-им березня, то я спочатку дивувалася, потім ніяковіла, додаючи від себе “З прийдешнім святом!”. Та жінки втішно посміхалися, їх обличчя світлішали, а в очах миготіли зайчики радості… Наш 5- А сьогодні “вийшов у люди”. Привід був: ми йшли “на побачення” із Жінкою, […]