Зустріч з спостерігачем Херсонської групи Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 41 Second

Третього березня в Новобузькій територіальній громаді відбулася подія, яка варта уваги. Начальник відділу з питань інвестиційних проектів та соціально – економічного розвитку Новобузької міської ради Анна Луценко та директор Новобузької філії Миколаївського обласного центру зайнятості Тетяна Бабич зустрілися для конструктивного діалогу зі спостерігачем Херсонської групи Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні пані Елеонорою Емкіч.

Зустріч відбулася в он – лайн форматі, Елеонора спілкувалася виключно англійською, тому допомогу в порозумінні надав перекладач Херсонської групи СММ ОБСЄ в Україні Юрій Призиглей. Питання, які цікавили пані Елеонору стосувалися ринку праці в нашій громаді в умовах впливу COVID-19: Чи пройшло скорочення працюючих? Як і пропозиції має центр зайнятості для безробітних? Які професії постраждали найбільше?

Похвалитися дійсно немає чим. Розмова була відвертою. Пандемія вдарила і по ринку праці в нашій громаді. Тетяна Бабич розповіла про ситуацію з наявністю вакансій та поділилася проведеним аналізом по кількості закритих та новостворених суб»єктах підприємницької діяльності. Баланс, на жаль, від’ємний.

Далі запитання стосувалися реформи децентралізації, перспектив розвитку, наявності стратегії в громаді, залучення інвестицій. Анна Луценко розповіла про те, що з 15.12.2020 року в громаді започатковано процес стратегічного планування розвитку Новобузької територіальної громади на період 2021-2027 роки із залученням депутатського корпусу і членів виконкому Новобузької міської ради, представників зацікавлених сторін громади і за експертної підтримки Миколаївського регіонального офісу Програми “U-LEAD з Європою”. А також – про задуми стосовно інвестиційного проекту по будівництву сміттєпереробного підприємства. В ході спілкування було також обговорено дотримання гендерного питання в Новобузькій міській раді.

Спостерігача Моніторингової Місії потішило те, що квота в депутатському корпусі дотримана, що активні жінки – депутати залучені до Програми розвитку ООН в Україні проєкту «Посилення участі жінок у політиці та прийнятті рішень на місцевому рівні»! Підсумком зустрічі стала домовленість про подальше спілкування, можливо, і в оф-лайн форматі. Елеонора Емкіч повідомила, що про цю зустріч, про Новобузьку громаду буде опубліковано Звіт, який бачитимуть 57 країн – учасниць ОБСЄ. Ми ж висловили свою думку про те, що наша громада прагне розвитку, а тому використовує усі майданчики для своєї популяризації та залучення інвестицій.

Новобузька районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Вихованці Новобузької ДШМ привітали МАМУ!

От вже і весна на календарі… І скоро багато хто почне вітати жіноцтво з першим весняним святом. А наші вихованці Новобузької ДШМ – діти! Тому, для них найголовніша людина на світі – МАМА. От для них, для рідненьких мам звучать слова привітання