«Акциз-2021»: податківцями Миколаївщини встановлено факт
незаконного обігу близько 100 літрів алкогольних напоїв

Юрий
0 0
Read Time48 Second

Головним управлінням ДПС у Миколаївській області систематично здійснюються заходи спрямовані на виявлення та упередження фактів незаконного обігу та реалізації підакцизних товарів. Зазначені заходи супроводжуються проведенням активної роз’яснювальної та профілактичної роботи з суб’єктами господарювання щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення порядку реалізації підакцизних товарів. 

Але, окремі  суб’єкти підприємницької діяльності продовжують порушувати вимоги чинного законодавства. 

Так, нещодавно, у рамках відпрацювання операції «Акциз» управлінням контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Миколаївській області спільно із ГУ ДФС у Миколаївській області в ході проведення фактичної перевірки,  виявлено та вилучено з незаконного обігу алкогольних напоїв у кількості близько 100 л. на загальну суму понад 68 тис гривень. 

Працівниками ГУ ДФС у Миколаївській області складено протокол про адміністративне порушення за ч. 1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також, до суб’єкта господарювання ГУ ДПС у Миколаївській області будуть застосовані штрафні (фінансові) санкції за незаконну торгівлю підакцизними товарами.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Голова постійної комісії з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації зустрівся з очільником Баштанського району

Разом із головою Баштанської райдержадміністрації визначили першочергові завдання