Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 11 серпня

Юрий
0 0
Read Time55 Second

🔹Миколаївський район:

Вдень, 10 серпня, об 11:00 внаслідок ворожих обстрілів Шевченківської громади в с. Зоря зруйновано житлові будинки. Постраждалих немає.

Вчора, 10 серпня, о 22:25 та сьогодні, 11 серпня, о 06:30 ворог обстрілював с. Костянтинівка Первомайської громади. Наслідки пошкоджень уточнюються. Постраждалих немає.

Вдень, 10 серпня, о 14:05 внаслідок потрапляння боєприпасів та їх уламків виникла пожежа хвойної підстилки та лісових насаджень у Балабанівському лісовому урочищі.

🔹Баштанський район:

Вчора, 10 серпня, близько 12:00 були обстріли с. Широке Широківської громади. Зруйновані два житлові будинки, влучання були в зруйновану школу та стадіон. Постраждалих немає. Орієнтовно з 22:00 були обстріли за межами населених пунктів громади. Станом на зараз тривають обстріли за межами громади. Інформація щодо пошкоджень та постраждалих уточнюється.

Тривають обстріли території та прилеглих населених пунктів Березнегуватської громади. Протягом минулої доби обстрілів зазнали села Лепетиха та Кавказ.
Також внаслідок обстрілів у смт Березнегувате виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Інформація щодо пошкоджень та постраждалих уточнюється.

🔹У Вознесенському та Первомайському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.

За інформацією районних військових адміністрацій та ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Новобузька міська територіальна громада отримала від Європейської комісії модульні будиночки з необхідним обладнанням для проживання внутрішньо переміщених.

У середу, 19 квітня, під головуванням заступника начальникаМиколаївської обласної військової адміністрації Олександра Трайтлі та заучасті Представника Уповноваженого з прав громадян, постраждалихвнаслідок збройної агресії проти України Ольги Алтуніної, заступниканачальника відділу прав громадян, постраждалих внаслідок збройноїагресії проти України Департаменту моніторингу додержання прав громадян,які постраждали внаслідок збройної агресії проти України – МаксимаАлексєєнка-Лемовського, директорки […]

Вам Може Сподобатися