Кубок Миколаївської області

Яна Хижняк

Нещодавно відбувся перший у цьому сезоні футбольний матч між командами Казанки та Березнегуватого на кубок Миколаївської області.

0 0
Read Time1 Minute, 11 Second

Нещодавно, 20 червня, о 15-й годині на центральному Казанківському стадіоні відбувся перший у цьому сезоні футбольний матч між командами Казанки та Березнегуватого на кубок Миколаївської області. Перед початком гри гравців привітав і побажав, щоб переміг сильніший, представник федерації футболу нашої області Олександр Мариненко. Він також від федерації вручив командам по футбольному м’ячу.

Лунає свисток судді. Гра почалась. У першому таймі казанківці постійно атакують, гра фактично проходить на половині поля суперника. Наполегливість наших футболістів увінчалась успіхом. На 35-й хвилині першого тайму півзахисник Роман Готра забиває гол у ворота березнегуватців. З рахунком 1:0 команди йдуть на перерву.

Другий тайм починається з активних атак березнегуватців на наші ворота. І на 5-й хвилині другого тайму давньоримська богиня удачі Фортуна на мить відвернулась від казанківців, – березнегуватці забивають гол у наші ворота. Рахунок зрівнявся, але ненадовго. На 11-й хвилині другої половини гри після кутового відбувся так званий «автогол», коли березнегуватець забив гол у свої ворота. Надалі другий тайм проходить з перемінним успіхом, але забити гол більше нікому не вдається. Як любив говорити легендарний тренер київського «Динамо» Валерій Лобановський: «Результат – на табло!..». А результат цієї гри на користь наших казанківських футболістів. Казанка перемогла Березнегувате з рахунком 2:1.

Казанківських футболістів з заслуженою перемогою привітав селищний голова Олексій Асмолов та тренер нашої футбольної команди Роман Левицький. Наступна гра казанківської команди відбудеться на виїзді – у Березнегуватому. Тою давайте побажаємо нашим футболістам і надалі перемагати в іграх кубка Миколаївської області.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Кубок Миколаївської області. Єланецький та Братський райони

Нещодавно, на стадіоні «40 років Перемоги» відбулася гра на кубок Миколаївської області з футболу між командами Єланецького та Братського районів.