Кубок Миколаївської області. Єланецький та Братський райони

Яна Хижняк

Нещодавно, на стадіоні «40 років Перемоги» відбулася гра на кубок Миколаївської області з футболу між командами Єланецького та Братського районів.

0 0
Read Time37 Second

Нещодавно, на стадіоні «40 років Перемоги» відбулася гра на кубок Миколаївської області з футболу між командами Єланецького та Братського районів. Хоча погодні умови були складними, футболісти впевнено розпочали гру. Господарі поля відразу завоювали перевагу. У першому таймі Влад Скумін забив два м’ячі у ворота суперника. У другому таймі гравець єланецької команди Роман Кит забив третій м’яч. Після чого братчанам таки вдалося відкрити рахунок і забити один м’яч у ворота єланчан. Посиливши натиск на ворота суперників Дмитро Кухаренко забиває ще два м’ячі.

Таким чином гра завершилася з рахунком 5:1 на користь єланчан. Вітаємо команду з перемогою і сподіваємось, що гра у відповідь, яка відбудеться 27 червня 2020 року у смт Братське, буде не менш видовищною, цікавою та переможною для спортсменів.