Казанківський автомобіль «Соціального таксі» виїхав на перший виклик

Ирина

Сьогодні, 3 лютого, відповідно заяви, було здійснено перший виїзд спецавтотранспорта за викликом.

0 0
Read Time1 Minute, 9 Second

Як ми вже повідомляли раніше наша Казанківська громада отримала спеціальний транспортний засіб для перевезення людей, у яких є проблеми з опорно-руховим аппаратом. При територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) створено службу з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, яка організовує і відповідає за цей важливий напрямок соціальної роботи.


І сьогодні, 3 лютого, відповідно заяви, було здійснено перший виїзд спецавтотранспорта за викликом. З самого ранку водій Сергій Асмолов ретельно готував автомобіль, перевіряв технічний стан, готовність підйомного механізму, спеціальні кріплення для перевезення людей на візках, і разом з соціальним працівником, членом мобільної бригади «Соціальне таксі» Наталією Асмоловою виїхали за адресою, де на них вже чекали. Соціальний працівник Лілія Гринішина, яка опікується своїм підопічним повідомила, що він готувався до цієї поїздки майже два дні, ретельно готував одяг, взуття та з нетерпінням чекав приїзду працівників служби.
В.о. директора територіального центру Олена Шевельова розповіла, що 31 січня диспетчер мобільної бригади «Соціальне таксі» Ганна Мерзлікіна прийняла перше замовлення на отримання транспортної послуги, мета якої – поїздка в райлікарню для проходження медобстеження, а також отримати безкоштовні перукарські послуги. Тож сьогодні усі помітно хвилювалися, неодноразово обговорювали покрокові дії.
Автомобіль прибув до місця проживання заявника, і його зручно та оперативно доставили до райлікарні. Після медогляду та відвідування перукарні першого користувача соціального таксі привезли додому.
Початок роботи служби «Соціального таксі» є свідченням турботи про мешканців нашої об‘єднаної територіальної громади з особливими потребами.


Казанківська Громада
 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

В області зареєстровано 8 пожеж на території приватних домоволодінь

Пожежі виникли у Єланецькому, Березнегуватському, Вознесенському, Вітовському районах та у містах Новий Буг і Миколаїв.