Голова Миколаївської областної адміністрації побував на дорозі Казанка-Снігурівка

Яна Хижняк

Проінспектував автомобільну дорогу регіонального значення Р-81 (Казанка-Снігурівка-Антонівка), яка потребує серйозного ремонту.

0 0
Read Time41 Second

📌 Наступна зупинка моєї робочої поїздки – Снігурівський район.

🎓 Для початку побував у Снігурівській ЗОШ I-III ступенів. В освітньому закладі, в рамках реалізації програми Президента України 👌 «Велике будівництво», виконуються ремонтні роботи з реконструкції системи опалення і термосанації будівлі із впровадженням енергозберігаючих технологій.

👍 Відновлений навчальний заклад стане комфортним та безпечним для життя і здоров’я всіх 🤓 учасників навчально-виховного процесу.

☝️ Також відвідав понтонний міст до с. Василівка через річку Інгулець, який є сполученням 6 сільських населених пунктів з районним центром в м.Снігурівка.

🔺 Ще проінспектував автомобільну дорогу регіонального значення Р-81 (Казанка-Снігурівка-Антонівка), яка потребує серйозного ремонту.

🧐 Проблеми району особисто побачив, напрямок вирішення визначив. Продовжую працювати на благо Миколаївщини та її жителів 💪🏻🇺🇦

Олександр Стаднік

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Спостережна комісія при Новобузькій райдержадміністрації.

17.06.2020року заступником голови райдержадміністрації М.ПЕТРАКОВСЬКИМ та членами комісії було проведено спостережну комісію при Новобузькій райдержадміністрації.