Термін добровільного об’єднання громад очікується до лютого 2020 року – Альона Бабак

Юрий
0 0
Read Time47 Second

Термін добровільного об’єднання населених пунктів в України у громади буде тривати орієнтовно до лютого 2020 року, заявила в програмі «Суботнє інтерв’ю» на Радіо Свобода міністр розвитку громад і територій Альона Бабак.

«Ми хочемо максимально продовжити термін добровільного об’єднання. Я думаю, до лютого. А далі ми вже будемо бачити: чи є необхідність через закон вже встановлювати, відповідно до перспективних планів, фактично конфігурації громад, які ще не об’єднались. Тобто ми заохочуємо зараз максимально продовжити процес добровільного об’єднання. А далі, щоб не чекати ще 100 років, поки люди житимуть в бідності та без амбулаторій, шкіл і так далі, а допомогти їм об’єднатися вже через законодавчий механізм», – зазначила Альона Бабак.

За даними міністра, на сьогодні понад 6 тисяч громад в Україні ще не об’єдналися.

«Але ми розуміємо, що оптимально може бути приблизно 1400 громад», – додала Бабак.

copyright © 2018 RFE/RL, Inc. Передруковується з дозволу Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Зібрання робочої групи по підготовці заходу до Дня Збройних Сил України та Дня волонтера

Сьогодні, 1 грудня, зібралася робоча група по підготовці заходу до Дня Збройних Сил України та Дня волонтера, який буде проведено 7 грудня в приміщенні колишнього клубу колгоспу імені Коцюбинського, тепер там знаходиться філія бібліотеки. В робочу групу ввійшли представники козацької школи “Бузький Спас” на чолі Ю. П. Сільвестровим, керівник Волонтерского […]