Казанка. Подія історична: розпочато довгоочікуваний ремонт відрізку державної траси Н-11

Юрий 2

Ремонт дороги Н11 Казанка – Кривий ріг

5 0
Read Time1 Minute, 27 Second

У неділю, 9 серпня, відбулась, без перебільшення, історична для нас подія. Адже саме сьогодні о 8 годині ранку розпочався довгоочікуваний ремонт багатостраждальної траси Н-11 на відрізку від 179 до 188 км.

Ремонтні роботи виконує ТОВ «Ростдорстрой». Як розповів виконроб підприємства Віктор Калюг, у ремонті дорожнього покриття задіяно 8 одиниць спеціальної техніки та 20 автомобілів-самоскидів, працює 20 дорожніх робітників.

Зараз проводиться фрезеровка старого асфальтобетонного покриття, далі укладатиметься 18-сантиметровий шар щебенево-піщаної суміші. Це буде оброблений цементом нижній шар дорожнього покриття. Потім зверху укладатиметься 12-сантиметровий шар великозернистої асфальто-бетонної суміші. І, потім, – влаштування 5-сантиметрового верхнього шару з щебенево-мастикової суміші.

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов привітав дорожників з початком цього такого важливого для жителів нашої громади ремонту відрізку траси Н-11. Адже в народі її називають «дорогою життя», тому що це дасть змогу нашим жителям швидко і комфортно їздити до найближчого великого сусіднього міста – Кривого Рогу.

Олексій Асмолов висловив упевненість, що дорожники проведуть необхідні роботи якісно і в оптимальні терміни. Він також запропонував допомогу і підтримку селищної ради стосовно вирішення побутових питань людей, задіяних на ремонті, – а це житло, організація харчування, підвезення води і інше.

Коли сьогодні на відрізку траси розпочались ремонтні роботи, біля дорожньої техніки періодично зупинялись автомобілі. Люди, які їхали по трасі, дуже раділи, що розпочався ремонт, деякі говорили, що навіть очам своїм не вірять. Але це правда – довгоочікуваний ремонт нашого відрізку державної траси Н-11 все ж таки розпочато!

Цього ж дня селищний голова Олексій Асмолов, заступник селищного голови Леонід Новицький також зустрілися з керівниками підрозділів фірми ТОВ «Белавтодор-Україна» Олександром Прокоф’євим і Павлом Погорєловим та обговорили з ними організаційні питання щодо проведення ремонтних робіт на другій ділянці траси Н-11, яку ремонтуватиме саме це підприємство.

За матеріалами сторінки Казанківська громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

2 thoughts on “Казанка. Подія історична: розпочато довгоочікуваний ремонт відрізку державної траси Н-11

Залишити відповідь

Next Post

ЦВК оголосила вибори голів в 3 громадах бувшого Новобузького району

Центральна виборча комісія України призначила місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року, серед них — 3 ОТГ на території бувшого Новобузького району На території бувшого Новобузького району вибори будуть проведені до трьох громад: Новобузька міська, Вільнозапорізька сільска, Софіївська сільська. До складу Новобузької міської громади входять адміністративно-територіальні одиниці : м. Новий […]