У Нововолодимирівці проведено ремонтні роботи на лініях електропередач

Юрий

Замінили зіпсовані лампочки на трьох вулицях – Степова, Центральна і Набережна. Всього було замінено 22 лампочки

0 0
Read Time32 Second
У Нововолодимирівці проведено ремонтні роботи на лініях електропередач

На південному сході, за 20 кілометрів від Казанки, знаходиться невеличке село Нововолодимирівка. Засноване наприкінці 19 століття, у 1840 році на балці Вербовій, і заселене було переселенцями із довколишніх сіл Володимирівки, Троїцько-Сафонового та Казанки.

Зараз у населеному пункті проживає 233 чоловіка. Як повідомив староста с. Михайлівка Тимофій Сай, до нього звернулись місцеві жителі Нововолодимирівки з проханням полагодити вуличне освітлення. Відразу електрики комунального підприємства «ДоброБуд» Олександр Канін і Володимир Маркевич виїхали в село для проведення ремонтних робіт на лініях електропередач.

На даний час електрики замінили зіпсовані лампочки на трьох вулицях – Степова, Центральна і Набережна. Всього було замінено 22 лампочки.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

На Миколаївщині знято карантин в населених пунктах, де були зафіксовані випадки грипу птиці

Після проведення всіх запланованих заходів з метою локалізації та ліквідації захворювання птиці на грип в Миколаївській області знято карантин з території 6 населених пунктів. Зокрема,  в с. Кандибине, с. Новоматвіївське, Новоодеського району; с. Яселка, Очаківського району; с. Трихати, Миколаївського району; с. Іванівка, Арбузинського району та смт Доманівка, Доманівського району. Крім […]