Олександр Бондар: Життя та дії

Юрий

Цілком розумію цікавість людей, що саме я, Бондар Олександр Олександрович, зробив для громади

0 0
Read Time7 Minute, 57 Second

Цілком розумію цікавість людей, що саме я, Бондар Олександр Олександрович, кандидат на міського голову Новобузької ОТГ, зробив для громади.

Відповім фактами своєї біографії.


2002-2008р.р.- мій вплив на управлінсько-господарські справи у місті.
Вперше (саме із цього почав)

  • створив успішне прибуткове міське комунальне підприємство “Благо”
  • системно у місті встановлювалися контейнери для сміття
  • організував прибирання із мікрорайонів міста, сіл, балок та байраків накоплені гори сміття
  • на місцях смітників були висадженні дерева та кущі.

Наступний крок:

  • почали ремонтуватись під’їзди та дахи у багатоквартирних будинках
  • за кошти бюджету встановлю-вали газові прилади для індивідуального опалення тим жителям, які не мали такої можливості
  • проведено газопостачання та збудовано газові котельні у всіх дошкільних закладах міста та сіл громади
  • за тривалі роки «застою» оновив матеріальну базу дошкільних закладів (посуд, білизна)

На період моєї управлінської діяльності випала організація будівництва газо-проводів по місту та селам Новобузької громади. Влада будувала газопроводи високого тиску – житель міста газопроводи низького тиску. Збудували!

Важливим стало форсування робіт по облаштуванню огорожі місцевих кладовищ с. Станційне, міських цвинтарів території Коцюбинськи та Родіни. Фактом стало будівництво трьох громадських вбиралень (туалети), а саме: біля авто-вокзалу, за Управлінням соцзахисту, у сквері навпроти цього управління та у самій міській раді. Після мене жодного збудованого.

Хто пам’ятає транспортний хаос у центральній частині міста , коли у 2001році (не мною) дозволили проїзд по місту всьому виду транспорту? Через супротив , налагодив будівництво парковочних місць біля ранкового ринку та напроти Поштампу. Ініціював і втілили перекриття хаотичного руху автомобілів по місту , парках і скверах. Спільно із обласною владою спромоглися відремонтувати дороги по провулку Софіївський до телевежі та пров. Софіївський– вул. Цибулька. Як не було складно вирішувати це питання, але за кошти місцевого бюджету почали асфальтувати пішохідні доріжки ( частина по вул. Гребеннікова та бувшої вул. Куйбишева), поновилися ремонтні роботи доріг. Пригадую, весняне підтоплення 2004 року, гідно справились і з цим «сюрпризом».

Започаткував у 2003 році роботу міської спортивної школи, яка тоді і сьогодні показує втішні результати. Налагодив виділення транспорту для супроводу дитячих команд на змагання різного рівня.

Не чинив жодних перешкод для отримання земельних ділянок для розвитку бізнесу, для відкриття приватної підприємницької діяльності. Чесніть та прозорість, незалежність місцевого самоврядування-цінності, котрі керували моїми переконаннями і стали назовсім новий рівень. Радію, що у час моєї управлінської діяльності в Новому Бузі були зруйновані стереотипи святкування Новоріччя. І до сьогодні ідея із народним гулянням у центрі міста, фейєрверками, веселощами є сталою традицією.
Ще одним надбанням, котре зберіг, відремонтував та передав наступникам,-це міська каналізаційна насосна станція. Повністю було збережені недобудовані державою очисні споруди. Що сталося за останні 12 років, судіть самі.
Спільно із представником держави, народним депутатом Рябікіним П.Б., організували будівництво дренажної каналізації на мікрорайоні по вул. Харчука та Гребеннікова.

2005-2006 р.р.

Робота у Новобузькій РДА, найкращий практичний період. • Виконані роботи по ремонту частини будівлі районного будинку куль-тури (відкрито танцювальний зал, спортивний зал, відремонтовано коридори та кабінети).

  • Ремонт та відкриття харчоблоків у школах. Повністю поновлено харчоблок та спортивна зала у Новобузькій школі №7.
  • Почали ремонтуватись зовнішні та внутрішні туалети у всіх навчальних закладах.

Мабуть знаковою подією (через шалені складнощі)стало відкриття пологового відділення. Провели ремонтні роботи підлоги (плиткою) в коридорах ліку-вального корпусу. Започаткував та відкрив тренажерно-атлетичний зал на центральному стадіоні. Там же виконані роботи по ремонту роздягалень та душових. Розпочав ремонт трибун стадіону. Нажаль, наступники при владі спромоглися одну трибуну розломити.

Важливим стало відкриття почесного знаку учасникам Чорнобильської трагедії. Були розпочаті роботи по облаштуванню пам’ятного місця Жертв Голодомору.

Вперше, всі суб’єкти агробізнесу отримали рівний до-ступ до державних компенсацій, які діяли на той час.

Вибірковість, як явище, зникла. Розпочав роботу по вшануванню пам’яті нашого відомого письменника, драматурга Черкасенка С.Ф. Були закладені пам’ятна дошка та камінь для майбутнього пам’ятник. Проведено за тривалий час ремонтні роботи у приміщення центральної бібліотеці. Розпочав капітальну реконструкцію напірного водо-гону між Новим Богом та Софіївкою.

Були виконані вперше роботи по заміні насосів, фільтруючого піску на насосній станції, відремонтовано додатковий резерв-ний склад води у самому Новому Бузі. Змонтовано та запущено резервуар води на території Центральної лі-карні для добової подачі.
2007 рік. Хто пам’ятає, як якісно змінився рух пасажирського транспорту по місту до с. Станційного (Жовтневе) та сіл Новобузького району? Мені та моїм однодумцям вдалося зламати безвідповідальний підхід до перевезення пасажирів. Вперше на маршрути зайшли місцеві підприємці, які надали якісну, а найголовніше, системну послугу по перевезенню людей із села до міста та по самому місту. Порівнюйте цей аспект із сьогоденням: що після мене людина –разі відчувають?

Увага: перший поставив підпис і розпочав роботи, щодо проектування дороги навколо Нового Бугу. І це далекий 2007рік!Продовжую. …..

Останні 12 років жодним чином не міг впливати на дії місцевої влади. Не підписував жодного управлінсько -фінансового документу. Все, що відбувається і не відбувається– це точно без мене. За ці роки влада могла зупинити прохід вантажного транспорту через місто, розпочати будівництво об’їзної дороги. Надати можливість збудувати автозаправний комплекс будь якій національній мережі. Могли? Могли, та знехтували! Дякую своїм виборцям, які надали мені мандат до-віри, обравши депутатом Миколаївської обласної ради. Обіцяв не так багато: ремонт дороги по місту ,відкритість та спільні дії по розвитку громади і сумлінне виконання депутатських повноважень. Жодної відмови у прийняті звернень громадян та допомоги їм у вирішенні проблем від мене не було: реагував де справою, де порадою.

Питання доріг.

За час депутатства став одним із активістів громадського руху Новобужжя з питань ремонту доріг. Мав жорстке протистояння із обласною владою, очолив тимчасову комісію Миколаївської обласної ради щодо контролю за використанням коштів на ремонт доріг Миколаївської області. Всі ці чинники надали можливість полагодити дороги по місту та у межах Новобузького району. Наразі закінчується проєктування дороги м. Новий Буг – м. Вознесенськ(час ремонтних робіт визначають 2021рік). Безпосередньо вирішив питання покращення покриття дорогим. Новий Буг – с. Вільне Запоріжжя. Ямковий ремонт від дороги Р-55 до сіл Березнегуватське, Кам’яне, Пелагіївка. Другий рік проводяться роботи до с. Станційне та в самому населеному пункті. Як обіцяв вчителям та батькам учнів Новобузької гімназії, забезпечив виконання ремонтних робіт під’їзної дороги.

Завдячуючи наполегливості, у 2020 році отримав для міста 2 млн,600 тис на ремонт дороги по вул. Міхновського та 600 тис. грн. на частину вулиці Героїв Небесної Сотні.
Найголовніше. Коли тривалий час (із 2008 року!)місцева влада бездіяла, ми вдвох із головою Новобузької районної ради Гаркавенко В.В. у 2018 році почали знову оформлювати документи на будівництво об’їзної дороги. Над нами скептично сміялись, але ми вперто йшли до цілі. Проєкт є! Наразі останні дії щодо відведення землі для будівництва об’їзної дороги. В чергове спростовую брехню, що «Бондар особисто блокує будівництво об’їзної дороги». Запевняю: мною почата робота по будівництву такого відрізку траси, за мого сприяння буде побудована об’їзна дорога.

Школи.

Забезпечена комп’ютеризація Кам’янської школи, філіалу Першотравневневої, Новобузької опорної школи № 1, Новобузької школи № 7 та центру профільного навчання. На особистому контролі стоїть питання аварійної будівлі Новобузької ЗОШ №1. Діючи наполегливо, аргументуючи нагальну потребу, отримав кошти на проєкт будівництва нового навчального простору у сумі 900 тисяч. грн… За п’ять років депутатства Новобузький район має від обласного бюджету три нових шкільних автобуса.

Лікарня.

У 2019 році сприяв отриманню фінансових надходжень на ремонт дитячого відділення Новобузької ЦРЛ. За кошти на виконання депутатських повноважень закуплено частину медичного обладнання та приладів побуту. У 2020 році всі мої депутатські кошти направлені на придбання сучасногорентген апарату. Сподіваюсь, що придбаємо.

Безпосередньо сприяв будівництву сільської медичної амбулаторії у с. Вільне Запоріжжя.

Міська каналізація.

За п’ять років двічі наполягав на цільовому надходженню коштів на ремонт насосної станції та облаштування очистки “Біотал”.

Бачив пасивність та байдужість місцевого чиновника: два роки повна бездіяльність! Наразі втретє спромігся схилити рішення на виділення коштів у сумі5млн 800 тисяч – і знову байдужість міського очільника!

За активну громадську позицію був обра-ний однодумцями головою спільноти по відродженню містечка «Казка». Роботи, які виконані в осередку дитячого дозвілля, більшою мірою завдяки ініціативній групі громади, але точно в супереч діям (а доцільніше, пасивності) міського го-лови. Як змінилась містечко для дітей, бачите. У2020 році вдалось захистити проєкт Новобузької громади на додаткове обладнання для містечка «Казка» (сума 200 тис. грн із обласного бюджету). Чекаємо на придбання та встановлення.

Маю стійку позицію та працюю над виявленням фактів корупції у місцевій владі, розвінчання схем розкрадання бюджету та майна. Корупція, нецільове використання, завищені суми на придбання і розкрадання бюджету – це гальма розвитку нашої територіальної громади за останні 5 років. Можливо текст надано емоційний, але це моя вичерпна відповідь на питання, що Бондар Олександр зробив корисного? Чи гідний бути обраним? Сподіваюсь, відповів конкретно, по фактам і діям. Дякую, що прочитали, більше, якщо проаналізували! Приймаєте рішення- довіряйте діям.

Моє сьогодення.

Не приховую, що вже тривалий час веду успішний бізнес у різних напрямках: від торгівлі до виробництва, створюю офіційні робочі місця і сплачую податки, які вимірюються мільйон-ними сумами. Свій підприємницький потенціал спрямовую на перспективу, розвиток, втілення сміливих ідей. У мене завжди була дилема: купуючи збанкрутіле підприємство, що з ним робити? Чи розібрати на будматеріали та продати, порізати техніку на метал ізнову продати. Так більшість вчиняли із всіма ново-бузькими підприємствами. Не мій підхід! Моя дія – відродити підприємства та примножити їх потенціал, скерувати фінансові надходження від прибутку до громадської скарбниці. Чому йду на посаду міського голови? Відповідь проста: не заради самої посади, не заради крісла. А заради процесу. Найважливіший – процес розвитку нашої громади. Невже ви, мої земляки, не відчуваєте, що ми знаходимося вже «у ямі» по-новобузьки, ми на порозі депресивної території, з якої йде шалена втеча молоді, людей у силі і здоров’ї у пошуку комфортного цивілізованого життя? Я бачу приріст не-щасливих людей у нашому місті, безвір’я та песимізм, відчай і нарікання… – мені прикро… Алея-оптиміст, вірю, що у визначальний момент вибору моїх однодумців, тих, хто дасть мені шанс повернути громаду на шлях відродження та розвитку, буде біль-шість. Я маю і бажання, і натхнення діяти на благо міста, приймаючи як належне народовладдя. У нас спільний час важливого вибору!

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Новобузькі рятувальники вилучили тіло чоловіка з дробильної машини

Потрапив в дробильну машину для щебеню та загинув чоловік