Прийнято бюджет Казанківської громади на 2020 рік

Ирина

В ході пленарного засідання депутати селищної ради розглянули 37 питань, з яких 29 земельних.

0 0
Read Time1 Minute, 35 Second

Сьогодні, 19 грудня, відбулась ХХІ сесія Казанківської селищної ради 7 скликання. Відкрив сесію Казанківський селищний голова О. Асмолов. В ході пленарного засідання депутати селищної ради розглянули 37 питань, з яких 29 земельних.
Депутати затвердили Програму «Молодь Казанківської селищної ради на 2020-2023 роки», створена юридична особа – Відділ культури та туризму та затверджено Положення, структура і штатна чисельність відділу, прийняли нові зміни до рішення селищної ради щодо структури та штатної чисельності апарату ради та її виконавчого органу, погодили проект рішення «Про умови оплати праці селищного голови та його заступників на 2020 рік», прийняли рухоме майно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Казанківського району до комунальної власності Казанківської селищної ради. Також внесено зміни до бюджету селищної ради на 2019 рік.
Одне з головних питання порядку денного сесії – розгляд та прийняття бюджету на 2020 рік. Депутати одноголосно проголосували за річний бюджет громади, який опрацьований усіма депутатськими комісіями. Головний документ збалансований і охоплює фінансування різних галузей господарства селищної громади. Заступник селищного голови О. Шевчук запропонувала депутатам змістовну, переконливу і обґрунтовану доповідь про бюджет ради 2020 рік, адже її доповідь була насичена не лише конкретними цифрами, а й проілюстрована слайдами та графічними матеріалами, в тому числі і щодо зростання бюджетних показників об‘єднаної територіальної громади.
Після перерви у пленарному засіданні депутати також ухвали рішення щодо запропонованої в порядку денному низки земельних питань, які також були попередньо обговорено на засіданні постійної комісії.
В ході пленарного засідання ради кожен депутат мав можливість висловити власну думку, ставити запитання, яких було чимало, вносити конструктивні пропозиції.
В обговоренні порядку денного взяли активну участь депутати О. В. Дорошенко, С. П. Дяченко, О.М. Коніщук, Л.Л. Скрипник.
Наприкінці сесії Казанківський селищний голова О. Асмолов подякував депутатам ради за виважену й конструктивну позицію, активну роботу по прийняттю необхідних для розвитку нашої громади рішень. Засідання ХХІ сесії пройшло злагоджено та організовано, з усіх винесених на розгляд сесії питань порядку денного депутати Казанківської селищної ради ухвалили відповідні рішення.

Казанківська Громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

До учнів, вчителів та працівників Новобузької ЗОШ №4 завітав Святий Миколай

Миколай, принісши із собою вітання та солодкі подарунки.