В Казанківській громаді відбулась зустріч з людьми з обмеженими фізичними можливостями

Ирина

У залі Казанківського районного Будинку культури за сприяння селищного голови О. Асмолова відбулась зустріч з людьми з обмеженими фізичними можливостями.

0 0
Read Time1 Minute, 17 Second

Щороку, 3 грудня, за рішенням Генеральної асамблеї ООН у країнах світу відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Відзначають цей день і у нашій громаді. У залі Казанківського районного Будинку культури за сприяння селищного голови О. Асмолова відбулась зустріч з людьми з обмеженими фізичними можливостями. У фойє закладу культури розмістили цікаву виставку майстрів народної творчості нашої громади – талановитих людей з обмеженими фізичними можливостями.


З добрими й теплими словами до присутніх у залі звернувся Казанківський селищний голова О. Асмолов, який зазначив, що відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, є доброю нагодою для підведення підсумків зробленого для цієї категорії наших співгромадян і накреслення планів щодо поліпшення умов їх життя. Головне завдання селищної ради – підтримати людей з обмеженими фізичними можливостями не лише з нагоди дня інвалідів, а й щоденно надаючи їм соціальну допомогу і підтримку, створювати такі умови, щоб ці люди відчували себе в суспільстві захищеними та рівними, побажав міцного здоров‘я, бадьорості духу, міцної сили волі. А також повідомив приємну новину, що селищна рада протягом грудня набуде право власності на автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. Наразі громада вирішує питання про виділення 70 тисяч гривень на державну реєстрацію авто в сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ України.
За невтомну енергію, багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху та з нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю О. Асмолов оголосив Подяку голові Казанкіської районної організації інвалідів Поліщук Валентині Іванівні.
Потім учасників зустрічі частували ароматним чаєм з тістечками, а також відбулась цікава концертна програма.

Казанківська Громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Районні заходи з відзначення Міжнародного Дня осіб з інвалідністю

В заході прийняли участь представники осіб з інвалідністю, діти з інвалідністю об'єднаних територіальних громад, сільських рад, міської ради.