Споконвічне питання для селян – ЗЕМЛЯ!

Яна Хижняк

Люди вимагають повернення 20 гектар землі під випас худоби.

0 0
Read Time1 Minute, 11 Second

07.07.2020р громадяни с.Станційне зустрілися з начальником земельного відділу та обговорили питання “втраченої” землі.

Селяни вимагають повернути назад 20га землі під пасовище. Згідно документам, оренда цього участка(а саме 41га землі) була закріплена за селянами. Але в ході оформлення документів для подовження оренди,(на протязі 5-ти років) виникло непорозуміння. І половина землі(20га) перешла у власність Рибальченка та його родини(10 осіб отримали по 2га землі).

-“Ми хочемо це почути від голови, він обіцяв! Вся документація готова. Якщо міський голова і далі буде себе так поводити – ми звернемося до генпрокуратури!” Виступив зі словами активіст Мизецький Сергій.

Начальник земельного відділу Інна Вікторівна пояснила що вини міської ради в цьому немає, адже селяни самі винні і невчасно подали документи. Новобузька міська рада не розпоряджається землею поза населеним пунктом, право на розпорядження має Миколаївське управління Держгеокадастру.

-“По розрахункам, для ваших корів вам вистачить і 20га землі. Тому пишіть згоду на 20.” Прокоментувала Інна Вікторівна. (Нагадаємо що на цій площі мають випасатися більше тридцяти голів тварин)

Громада вимагає щоб міська рада звернулася з приводу незаконної передачі землі Держгеокадастром Рибальченку та його родині. Начальник земельного відділу підтримала громадян, адже міська рада не давала згоди на присвоєння цього участка приватній особі.

В ході розмови було вирішено звернутися в архів земельного віділу і переглянути всю документацію стосовно цієї справи. Селяни налаштовані рішуче і будуть відстоювати свої права на земельний участок площею 41га.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Переможці бласного конкурсу "Знай і люби і свій рідний край"

Вихованці Новобузького Центру позашкільної роботи дітей та юнацтва, учні загальноосвітніх закладів нашого району та ОТГ є активними учасниками та переможцями обласний конкурсів.