Як працюватиме служба «Соціальне таксі» в Казанківській селищній раді

Ирина

Мета служби – створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями та надання транспортної послуги.

0 0
Read Time2 Minute, 36 Second

Як ми вже повідомляли раніше, в Казанківській селищній раді створено службу з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. Мета служби – створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями та надання транспортної послуги. Це один із видів соціальних послуг, який надається територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Казанківської селищної ради.
Послуги службою надаються особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів ( у тому числі таких, що отримані через орган виконавчої влади з питань соціального захисту населення райдержадміністрації), на території Казанківської об’єднаної територіальної громади.
Порядок прийому заявок та умови використання спецавтотранспорту буде такий:
1. Заявки на обслуговування спецавтотранспортом приймаються від громадських організацій інвалідів або від осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю (або їх законних представників), за три дні до виїзду за вказаною адресою:
– заяви реєструються в журналі заявок;
– заявки приймає відповідальний працівник територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
2. Спецавтотранспорт використовується виключно за призначенням, у разі необхідності у супроводі соціального робітника, а за його відсутності – члена сім’ї замовника послуги (особи з інвалідністю та дитини з інвалідністю, або їх законних представників).
3. Спецавтотранспорт використовується для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів ( у тому числі таких, що отримані через орган виконавчої влади з питань соціального захисту населення райдержадміністрації) до підприємств, установ і організацій різної форми власності та підпорядкування, банківських установ, поліклініки, на взяття участі в культурно-масових заходах, які проводяться в регіоні, на державні свята, на навчання, тощо.
4. Особа, яка користується послугами служби має право скористуватись автомобілем для поїздки до обласного центру (обстеження, оздоровлення) не частіше одного разу на півріччя, та в межах району за потребою, але не частіше двох раз на місяць.
5. Не допускається використання спецавтотранспорту для:
– перевезення родичів замовника послуги, у випадку супроводження останнього соціальним робітником, за виключенням обслуговування дітей з інвалідністю;
– перевезення громадян, якщо в наявності у них, або членів їх родин є у користуванні автомобільний транспорт, у тому числі отриманий через органи соціального захисту населення;
– особистих поїздок працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг;
– у маршрутному листі водія має бути відмітка (підпис) замовника послуги про виконану заявку;
– у разі необхідності разом з водієм на маршрут виїжджає соціальний робітник, який супроводжує замовника послуги до місця призначення.
6. Послуги спецавтотранспорту надаються безкоштовно.
7. Питання, не врегульовані Положенням про службу з перевезення, вирішуються в індивідуальному порядку адміністрацією територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Казанківської селищної ради.
Служба «Соціальне таксі» розпочне функціонувати з 1 лютого 2020 року. Режим роботи: з 08.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00. Щодо організації роботи служби «Соціальне таксі» довідки можна одержати за телефонами диспетчерської служби 099 452 41 56, 068 092 50 94.
У разі необхідності звернення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату з сільських рад, які не увійшли до складу Казанківської об‘єднаної територіальної громади, сільським головам звертатись до селищної ради з метою укладання договору про співпрацю.

Казанківська Громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Творчий колектив Першої взяв участь у конкурсі шкільних та молодіжних медіа "Youth MediaLab 2019"

Вже скоро цей проєкт запустить соціальну веб-платформу шкільних та молодіжних медіа Youth MediaLab