На території Казанки для слухачів “Університет третього віку” проводять лікувальну гімнастику

Спорт для літніх людей має дивовижні властивості – зміцнює здоров’я, характер, розвиває спритність, координацію, витривалість.

0 0
Read Time47 Second

Щовівторка на центральному стадіоні, а по п’ятницях у парку відпочинку «Левада» для слухачів « Університет третього віку» працівники територіального центру проводять лікувальну гімнастику. Що може бути краще – сонце, свіже повітря. Заняття проводяться у супроводі чарівної музики: чути мелодійний спів птахів, легкий шум моря. Спорт для літніх людей має дивовижні властивості – зміцнює здоров’я, характер, розвиває спритність, координацію, витривалість. Пенсіонери з великим задоволенням виконують вправи з йоги, танцювальної аеробіки. Як говорять жіночки: «Після таких занять, заряджаємося гарним настроєм на цілий день. Спорт це життя, а головне – здоров’я!».Ось так на позитиві «студенти» університету крокують в ногу з часом, а саме головне, вони просто обожнюють спорт.«Дуже приємно бачити усміхнені, веселі обличчя жінок, які так старанно виконують усі настанови та рекомендації. Це дуже добре, коли люди слідкують за своїм здоров’ям, хочуть бути у гарній фізичній формі», – говорить тренер Вікторія Перевозчикова. Також вона запрошує усіх бажаючих від 55 років на факультет «Лікувальна гімнастика».

Казанківська громада з Оленою Івашко

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Миколаївська область може послаблювати карантин з 1 липня 2020 року

Показники для послаблення протиепідемічних заходів станом на 01.07.2020 1 липня 202013981 Перехід областей до наступного етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям. Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в […]