Кожна дитина повинна виховуватись в сім’ї

Ирина

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОБУЖЖЯ! ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНФОРМАЦІЄЮ, МОЖЛИВО ВАШЕ СЕРЦЕ ПОДАРУЄ ТЕПЛО, ЛЮБОВ,ПІКЛУВАННЯ ДИТИНІ,ЯКА ПОТРЕБУЄ СІМ’Ї.

0 0
Read Time1 Minute, 29 Second

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОБУЖЖЯ! ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНФОРМАЦІЄЮ, МОЖЛИВО ВАШЕ СЕРЦЕ ПОДАРУЄ ТЕПЛО, ЛЮБОВ,ПІКЛУВАННЯ ДИТИНІ,ЯКА ПОТРЕБУЄ СІМ’Ї.
Форми сімейного виховання
Усиновлення – прийняття усиновлювачем у свою сім’ю дитини на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду. Усиновлення дитини провадиться в її інтересах для забезпечення стабільних та гармонійних умов її життя При усиновленні дитина втрачає статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.
Встановлення опіки та піклування – влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ї громадян України, які перебувають, переважно у сімейних, родинних відносинах з цими дітьми-сиротами або дітьми, позбавленими батьківського піклування, з метою забезпечення їх виховання, освіти, розвитку і захисту їх прав та інтересів. Над дитиною, яка не досягла 14 років, встановлюється опіка, а піклування – над дитиною, у віці від 14 до 18 років. Дитина при цьому не втрачає свого статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, тобто має всі пільги, встановлені законодавством. Опікуни чи піклувальники отримують допомогу.
Прийомна сім’я – сім’я, яка добровільно взяла із закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, від 1 до 4 дітей на виховання та спільне проживання.
Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування.
Крім зазначених форм сімейного виховання, в Сімейному кодексі України визначено ще одну форму – патронат. Він встановлюється над дитиною-сиротою або позбавленою батьківського піклування на підставі угоди із органами опіки й піклування та сім’єю другої особи (патронажного вихователя). Патронажні послуги оплачуються за угодою з місцевого бюджету, діти не втрачають свого статусу сиріт чи позбавлених батьківського піклування.
За детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Новий Буг, пл. Свободи,32, т. (05151) 92830

Новобузький Рцсссдм Бондаревська Ілона

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Тракторист на господарстві депутата Єланецької райради злив дизельне пальне — йому дали іспитовий термін

Суд затвердив угоду про примирення. Його звільнили від покарання з випробуванням — з іспитовим строком 1 рік.