Відбулися урочисті заходи з нагоди 219-ї річниці заснування смт Казанка

Ирина

В районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 219-ї річниці заснування смт Казанка.

0 0
Read Time1 Minute, 31 Second

4 листопада відбулися урочисті заходи з нагоди 219-ї річниці заснування смт Казанка

День народження села – завжди хвилююча подія для його мешканців. В такий день кожен відчуває себе частинкою великої родини. Це свято об’єднує усіх. Кому селище дороге, хто тут народився, живе, працює чи просто приїздить у гості.

З самого ранку в храмі Ікони Казанської Божої матері була проведена святкова літургія та молебень за Україну та мир і благополуччя в селищі.

В холі будинку культури Казанківський народний історичний музей, Комунальний заклад “Публічна бібліотека Казанківської селищної ради” презентували виставку-роздум “Казанка – вчора та сьогодні”.

Далі в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 219-ї річниці заснування смт Казанка.

З теплими словами привітань до казанківців та гостей селища звернувся заступник голови Казанківської райдержадміністрації Володимир Притуленко:

“Від імені голови райдержадміністрації вітаю усіх зі святом – Днем заснування Казанки! Щиро дякую вам, дорогі жителі селища, за вашу активність, небайдужість та милосердя. Всім бажаю гарного настрою, здоров’я, щастя, здійснення всіх мрій та радості у житті! Історію селища творять люди, тому майбутнє Казанківщини залежить безпосередньо від кожного з нас. Дякую усім, хто не тільки на словах, а й конкретними справами робить рідну Казанку процвітаючою, перспективним селищем. Бажаю усім жителям здоров’я, достатку, радості, миру, любові, а селищу – добробуту й подальшого процвітання. Безумовно, мальовничий наш край, у якому живуть такі прекрасні люди. Спільними зусиллями ми робимо все, щоб життя в селищі ставало комфортнішим і сучасним. Мені дуже хочеться, щоб ми з вами зберегли і надалі порозуміння в суспільстві, взаємну повагу, толерантність для подальшого розвитку нашого селища, забезпечили його благополуччя та добробут”

Після урочистої частини концертна програма “Моя родина – там де калина, моя родина – Казанківщина єдина”, підготовлена працівниками районного будинку культури та Казанківської селищної ради, була цікавою та насиченою на музичні вітання. Наших шановних казанківців привітали ансамбль “Водограй”, гурти “Веселка”, молодіжний гурт “Inside Cover Band”.

Казанківська Районна Державна Адміністрація

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Як закінчити децентралізацію у 2020 році: план «А» і план «Б»

У 2020 році мають відбутися фундаментальні зміни в системі місцевого самоврядування та в адміністративно-територіальному устрої країни. Наступний рік поширить нарешті децентралізацію на усю Україну. Чи може бути інакше? Теоретично, може, але негативний сценарій ми не тут розглядатимемо. Спробуємо розібратися, яким має бути графік прийняття необхідних рішень Уряду і Парламенту, щоб […]