ТОВ «Софія Граніт» надала Баштанській громаді благодійну допомогу ‒ 300 тонн піску

Юрий
0 0
Read Time56 Second

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив керівник ТОВ «Софія Граніт» Віталій Геннадійович Шевченко, котрий надав нашій громаді благодійну допомогу ‒ 300 тонн піску. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за розвиток об’єднаних громад. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.

Від себе особисто і від імені директора КП «Добробут» Анатолія Кардашова висловлюю Вам, шановний Віталію Геннадійовичу, щиру вдячність за цю безкорисну допомогу нашій громаді. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка нашої громади.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнений, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаю Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади.

З повагою ‒ Баштанський міський голова Іван Рубський

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Служба доріг в Миколаївській області вимагає щоб підрядник відремонтував дорогу в межах гарантії

наблюдаем колейность в 3 см, а вот в районе Казанки колейность достигает 5-6 см