Історія успішного бізнесу — Софіївський гранітний кар’єр

Ирина

Шевченко Віталій Геннадійович, директор підприємства, провів повну і розгорнуту екскурсію підприємством, оскільки сказав “Нам нечего скрывать” і ми на власні очі переконалися в цьому.

4 2
Read Time39 Second

Софіївський гранітний кар’єр так відоме назвою і водночас не відоме інноваціями. А так хочеться знати більше… ” ТУТ ІНФО ” завітало на підприємство, і нам провели справжню екскурсію Софіївським гранітним кар’єром. Кар’єр було засновано в 1972 році. В 2006 році, в січні місяці, розповідає Віталій Геннадійович, вони зайшли на підприємство, та 2 роки працювали над його відновленням: відкачали воду, привезли техніку та відремонтували будівлю.

За півтора роки було вкладено на відновлення 4 млн доларів. Станом на сьогодні Софіївський кар’єр виготовляє не тільки високоякісний щебінь. Шевченко Віталій Геннадійович, директор підприємства, провів повну і розгорнуту екскурсію підприємством, оскільки сказав “Нам нечего скрывать” і ми на власні очі переконалися в цьому. Підприємство оснащене дорогим, новітнім обладнанням, тут працюють фахівці своєї справи. Воно швидко, продуктивно розвивається. Бажаємо успіхів підприємству і надалі.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

2 лютого відзначається міжнародний день водно-болотних угідь

7 % території регіонального ландшафтного парку «Приінгульський» становлять землі, зайняті водоймами – Софіївське водосховище, ділянка середньої течії р. Інгул, гирлові ділянки малих річок Березівка, Стовпова, Сагайдак. Є ставки. Низка джерел, які впадають у р. Інгул. Вся територія парку знаходиться у басейні середньої р. Інгул – лівої притоки великої р. Південний […]