Про тимчасове зупинення роботиоб’єктів загального користування,розташованих по Новобузькій міській об’єднаній територіальній громаді

Юрий
2 0
Read Time1 Minute, 58 Second

Сьогодні, 18 березня, міський голова Максим Лагодієнко провів засідання штабу комісії  міської ради з питань техногенно – екологічної  безпеки та  надзвичайних ситуацій . Крім  членів комісії , на засідання штабу були запрошені керівники комунальних установ міста,  районного відділу поліції, МНС, УСЗН, освіти, культури, молоді і спорту,  перевізники , власники ринків та  продовольчих магазинів незалежно від форми власності.

Обговоривши всі аспекти по запобіганню поширенню корона вірусу на території району, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19,учасниками засідання було  погоджено розпорядження  міського голови «Про тимчасове зупинення роботиоб’єктів загального користування,розташованих по Новобузькій міській об’єднаній територіальній громаді,з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторнуінфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19».

Зокрема, розпорядженням передбачено проведення наступних заходів:

 19 березня 2020 року з 00.00 тимчасово зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб, розташованих по Новобузькій міській об’єднаній територіальній громаді, до особливого розпорядження міського голови та скасування обмежувальних заходів:

– кінотеатрів, музеїв, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;
– дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі   спортивних;

– фітнес-клубів, тренажерних залів, спортивних майданчиків та стадіонів;

– усіх магазинів, крім продуктових та аптек;

– ринків на території міста Новий Буг (крім продуктових);

– ресторанів, закладів громадського харчування, барів, клубів, кафе,  

  дискотек, перукарень;

– інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).

Залишаються працювати в режимі особливого режиму:

– банки;

– поштові відділення;

– автозаправні станції (далі АЗС);

– магазини ритуальних послуг;

– станції технічного обслуговування (далі СТО).

Зобов’язати перевізників ПП «Гайдук» та КП «Новобузької міської ради «Добробут» зупинити перевезення пасажирів за маршрутом «зупинка Корчма – зал. вокзал» та «СТО-центр-РЕМ».

Скасувати до особливого розпорядження міського голови та припинення обмежувальних заходів проведення службового та особистого прийомів громадян Новобузьким міським головою, секретарем міської ради, заступником міського голови, а також у виконавчих органів Новобузької міської ради та підвідомчих ним комунальних підприємств.

Всі керівники закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інші суб’єкти підприємницької діяльності попереджені  про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством України.

Очільник міста   поставив на особливий контроль дотримання даних рекомендацій.

                                                                      Сектор з питань ЗМІ,зв’язків з громадськістю та роботи  з правоохоронними органам  Новобузької міської ради

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Розклад руху автобусу по Новому Бузі на час карантину

автобус по маршруту зуп. Корчма - с. Станційне буде їздити за наступним графіком