Голова Новобузької ОТГ Максим Лагодієнко провів робочу нараду

Ирина

Учасники наради обговорили актуальні та болючі питання розвитку громади.

0 0
Read Time43 Second

З метою якісного та своєчасного забезпечення формування проекту бюджету Новобузької ОТГ на 2020 рік, голова Новобузької ОТГ Максим Лагодієнко провів робочу нараду з виконувачем функцій та повноважень голови райдержадміністрації Наталією Завальнюк, заступником голови РДА Михайлом Петраковським та начальником фінансового управління РДА І.Крикун щодо передачі повноважень до об’єднаної територіальної громади.
Максим Олександрович відмітив , що «процеси децентралізації відкривають багато можливостей для розвитку об’єднаної громади. Ми повинні розуміти, що компетентне управління ресурсами та ефективне залучення людського потенціалу до процесів розбудови нашої громади може стати основою ціннісного та економічного фундаменту розвитку. Задля цього нам необхідно створити належну систему, ,сформувати коло з однодумців, які стануть ядром розвитку сучасного суспільства, та інтегрувати їх в процеси змін, шукаючи нові форми роботи ,які повинні перетворитись на живі осередки для розробки і втілення в життя ідеї розвитку території».
Учасники наради обговорили актуальні та болючі питання розвитку громади.

Новобузька міська рада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Студентка Новобузького коледжу МНАУ виборола ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації Миколаївської області