Село Михайлівка, Казанківського району, «потопає» у сяйві вуличних ліхтарів

Ирина

Наша громада не збирається зупинятись на досягнутому, будемо робити все для того, щоб мешканці відчували поліпшення якості життя.

1 0
Read Time1 Minute, 6 Second

Як повідомив в.о. старости с. Михайлівка Т. Сай відсутність вуличного освітлення в селі залишалось невирішеним упродовж багатьох років. І ось на початку січня вже завершено роботи з проведення зовнішнього вуличного освітлення. В селі всього 10 вулиць, 200 дворів і проживає близько п‘ятисот осіб. Зараз, особливо ввечері, радують око добре освітлені вулиці села. Тепер михайлівці без ліхтарика в руках, не боячись темряви, можуть сходити до магазину, в гості і просто прогулятись вечірнім селом. Проведення вуличного освітлення – це гарний крок до покращення умов, а також безпека жителів населеного пункту. Завдяки наполегливості в. о. старости Т. Сая та дієвій підтримці вирішення питань благоустрою селищного голови О. Асмолова, здійснилась давня мрія місцевих мешканців і в рідному селі засяяли ліхтарі на всіх вулицях. Зараз Михайлівка «купається» у сяйві!
На даний час роботи по відновленню вуличного освітлення проводяться в с. Нововолодимирівка. Наразі вже освітлено три вулиці, але роботи ще не завершені. Про подальший хід робіт будемо повідомляти і надалі.
«Наша громада не збирається зупинятись на досягнутому, будемо робити все для того, щоб мешканці відчували поліпшення якості життя. Проблемні питання, що хвилюють жителів, постійно знаходяться на контролі працівників селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу, активістів і ентузіастів, і просто людей, які вболівають за долю нашої об‘єднаної громади. Завжди ставимо пріоритетні завдання та шукаємо шляхи їх вирішення», – говорить селищний голова Олексій Асмолов.

Казанківська Громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Дружна і злагоджена робота Казанківської влади з громадою дає позитивні результати

Місцеві активісти власними силами днями засипали ями на двох вулицях села