Для Казанківської амбулаторії придбали новеньке авто

Ирина

Колектив медичної установи зібрався, щоб в урочистій обстановці отримати ключі від новенького Renault Duster.

0 0
Read Time1 Minute, 12 Second

6 лютого відбулась довгоочікувана подія. Наша громада отримала сучасний медичний автомобіль Renault Duster, який прийнято у комунальну власність Казанківської селищної ради з метою покращення матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров‘я, що надають первинну медичну допомогу у сільській місцевості. Казанківська громада виділила кошти на співфінансування в розмірі 10 відсотків від вартості автомобіля Renault Duster для Казанківської амбулаторії та три комплекти телемедичного обладнання – мобільний діагностичний комплекс IDIS 7500. Два комплекти – для Казанківської і один – для Троїцько-Сафонівської амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Це сучасне мобільне обладнання виконує такі функції: електрокардіологічне дослідження, вимірювання артеріального тиску, частоти пульсу, насиченість крові киснем, температури, спірометрія, дерматоскопія. Його вартість – 110000 гривень за комплект.


Медичний автомобіль Renault Duster, який коштує 494950,00 гривень, допоможе наблизити медицину до людей, що є вкрай важливим і актуальним у нашій сільській місцевості. Автомобіль потужний, зручний, повнопривідний, має підвищену прохідність. Тепер лікарі за будь яких погодних умов зможуть швидко доїхати до пацієнтів та вчасно надавати якісну медичну послугу, консультації, а також за допомогою сучасного обладнання якісно обстежувати пацієнтів, попереджувати ускладнення чи захворювання. Відтепер є можливість дістатись до кожного жителя самого віддаленого населеного пункту нашої громади.
Тож колектив медичної установи зібрався, щоб в урочистій обстановці отримати ключі від новенького Renault Duster. Директор комунального некомерційного підприємства Казанківського центру первинної медико-санітарної допомоги В. Соколов висловив щиру подяку Казанківському селищному голові О. Асмолову, депутатському корпусу ради за оперативно проведену організаційну роботу, підтримку і порозуміння, за допомогу у придбанні комфортабельного автомобіля і сучасного телемедичного обладнання.

Казанківська Громада 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Музика - це краса, яка гріє і підносить серце

Вчитель, який досконало володіє музичним інструментом і своїм голосом – це найвища цінність у викладанні предмета «Музичне мистецтво»!