Засідання круглого столу для директорів ІРЦ Миколаївщини

Ирина

На базі Інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради відбулося засідання круглого столу

0 0
Read Time56 Second

У четвер, 17 жовтня 2019 року, на базі Інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради відбулося засідання круглого столу для директорів ІРЦ Миколаївщини.
В ході засідання обговорено низку питань. Директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Удовиченко акцентувала увагу присутніх на тому, що інклюзивне навчання є одним із основних напрямів реформування системи освіти в багатьох країнах світу, мета якого – реалізація права на якісну освіту для всіх дітей, у тому числі з особливими освітніми потребами. Соціалізація дітей з ООП – надважливе завдання, яке потребує вирішення вже в дуже малому віці.
Для гостей було проведено ознайомчу екскурсію кабінетами центру, де усі охочі оглянули наявне обладнання та ознайомилися з організацією виховної роботи в ІРЦ.
Директор ІРЦ Юлия Клапчук детально розповіла про управлінський аспект та командний підхід у створенні успішного інклюзивного середовища в закладах освіти Снігурівського району. У свою чергу, фахівці центру презентували присутнім майстер-класи та презентації щодо стратегічного підходу діяльності Центру: план, графіки та аналітична складова, основні аспекти та особливості логопедичного обстеження в системі комплексного вивчення дитини з особливими освітніми потребами, а також пріоритетні напрямки та алгоритм дій в системі надання корекційно-розвиткових послуг.
Інклюзивно-ресурсний центр Коблівської сільської ради

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Маємо перші результати роботи програми LIFT на Миколаївщині

Завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського, кожен українець має реальну можливість змінити країну.