В Казанківській громаді запроваджено систему «Соціальна громада»

Ирина

Таким чином громада забезпечить зручні і сприятливі умови отримання соціальних допомог мешканцям віддалених населених пунктів.

0 0
Read Time56 Second

Щоб покращити якість обслуговування та забезпечити оперативне вирішення питань соціального характеру, з якими звертаються жителі віддалених населених пунктів нашої об‘єднаної територіальної громади та підтримки соціального захисту населення, сьогодні, 17 січня, село Лагодівка було підключено до програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». Міністерство соціальної політики України забезпечило технічним обладнанням для обробки звернень громадян, що значно скоротить шлях між людиною та соціальним працівником. Тепер мешканцям села не потрібно їхати до райцентру, а на місці, за допомогою цього програмного комплексу будуть отримувати відповідні соціальні послуги, а саме документи на призначення допомог, пільг, субсидій. Відповідальний спеціаліст передаватиме оброблені документи в електронному вигляді до Казанківської селищної ради з метою перевірки та подальшої передачі до управління соціального захисту населення райдержадміністрації для нарахування та виплат.
Таким чином громада забезпечить зручні і сприятливі умови отримання соціальних допомог мешканцям віддалених населених пунктів. Підключення до програмного комплексу криптографічного захисту інформації «Соціальна програма» здійснює спеціаліст з інформаційно-технічного забезпечення Олександр Бондар і завідувачка сектору з питань соціального захисту населення Казанківської селищної ради Маріанна Трофімова.
В подальшому підключення до програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» планується в селах Дмитро-Білівка і Дмитрівка.

Казанківська Громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Казанківська громада вшанувала пам'ять захисників Донецького аеропорту

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов разом з учасникам антитерористичної операції, волонтерами зібрались біля пам‘ятного знаку загиблим воїнам АТО Казанківщини, поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих земляків.