Казанківська громада вшанувала пам’ять захисників Донецького аеропорту

Ирина

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов разом з учасникам антитерористичної операції, волонтерами зібрались біля пам‘ятного знаку загиблим воїнам АТО Казанківщини, поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих земляків.

0 0
Read Time29 Second

16 січня День пам‘яті захисників Донецького аеропорту, який захищали з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. За стійкість і мужність їх назвали кіборгами. Казанківський селищний голова Олексій Асмолов разом з учасникам антитерористичної операції, волонтерами зібрались біля пам‘ятного знаку загиблим воїнам АТО Казанківщини, поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих земляків. Цього дня учасники заходу зібрались у районному історичному музеї, директор Н. Маслова та директор публічної бібліотеки Л. Крюкова розповіли про нашого земляка Андрія Горбаня, який загинув, захищаючи Донецький аеропорт, а потім усі переглянули відео подій героїчної оборони аеропорту.

Казанківська Громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Казанківська селищна рада для пожежників придбала якісний спецодяг

Начальник районного сектору ГУ ДСНС України у Миколаївській області Олександр Кравцов, заступник начальника Роман Левицький подякували Казанківському селищному голові Олексію Асмолову за підтримку, порозуміння і надану практичну конкретну допомогу у покращенні матеріально-технічної бази їхньої пожежної служби.