Казанківська селищна рада для пожежників придбала якісний спецодяг

Ирина

Начальник районного сектору ГУ ДСНС України у Миколаївській області Олександр Кравцов, заступник начальника Роман Левицький подякували Казанківському селищному голові Олексію Асмолову за підтримку, порозуміння і надану практичну конкретну допомогу у покращенні матеріально-технічної бази їхньої пожежної служби.

0 0
Read Time1 Minute, 22 Second

У 2019 році до селищної ради з клопотанням звернулось керівництво 17 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Миколаївській області з проханням виділити кошти для придбання захисного одягу пожежного «Фелікс». Розуміючи важливість цієї служби цивільного захисту, депутати підтримали на сесії виділення таких коштів для придбання 14 комплектів спецодягу. І нарешті втішна новина! За сприяння Казанківської селищної ради у січні місцева пожежна служба отримала необхідне спорядження. Увесь спецодяг європейської якості і має належний рівень захисту. До комплектів входять спеціальні захисні вогнестійкі костюми для пожежників – куртки і комбінезони із зйомкою підкладкою для комфортної роботи у літній і зимовий період. Загальна вартість спецодягу – 120 тисяч гривень. Ці кошти у 2019 році було виділено на виконання програми «Стратегічний план розвитку Казанківської громади на 2018-2020 роки».
Начальник районного сектору ГУ ДСНС України у Миколаївській області Олександр Кравцов, заступник начальника Роман Левицький подякували Казанківському селищному голові Олексію Асмолову за підтримку, порозуміння і надану практичну конкретну допомогу у покращенні матеріально-технічної бази нашої пожежної служби. Тепер рятувальники, щоб якісно виконувати свою роботу, мають належне спорядження, яке збереже здоров‘я і навіть життя пожежників, а також висловили впевненість в подальшій тісній співпраці, тож звернулися з проханням придбати для рятувальників спеціальні шоломи, які не мінялись майже 20 років. А селищний голова в свою чергу подякував працівникам рятувально-пожежної частини за сумлінну службу, за те, що професійно і самовіддано виконують свої обов‘язки, рятують майно, а нерідко й людське життя. Також зазначив, що у 2020 році в програмі передбачено придбання захисного одягу, а саме каски пожежного «КП-10», запасних частин на проведення поточного ремонту пожежної техніки та іншого обладнання. За підсумками виконання бюджету селищної ради в поточному році депутати розглянуть питання з фінансування.

Казанківська Громада 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

З 1 квітня 2020 року Програма медичних гарантій запрацює у повному обсязі

Перелік медичних послуг, які пацієнт зможе гарантовано отримати безоплатно. Серед цього переліку виділено п’ять пріоритетних послуг, які Національна служба здоров'я України (НСЗУ) оплатить за підвищеним тарифом.