Як завжди, з вірою у спільну справу задля щасливого дитинства я, Зоя Гаркуша

Яна Хижняк

Висловили ідеї на майбутнє і конкретизували замовлення нового спортивно-ігрового комплексу, котрий планують придбати за результатом втіленої ініціативи депутата обласної ради, члена наглядової комісії та колеги по ініціативній групі Олександра Бондаря.

0 0
Read Time1 Minute, 2 Second

Ініціативна група «Відродимо «Казку», переймається питанням оновлення місця активного відпочинку дітей у центрі міста Новий Буг.

Нажаль не можна стверджувати що надто швидко відбуваються зміни (більше двох років від старту громадської ініціативи!!!), але кожен із вас на власні очі може побачити встановлені гойдалки, нові ігрові комплекси, лавки, облаштоване покриття, алейку, оцінити освітлення, роботу охоронників, тощо. Це-результат і мрії, і компромісу, і зіпсованих нервів, і невиправдано згаяного часу. Сьогодні, 23 червня Тетяна Коренда, Світлана Шашкєєва, Іван Штанько та Гаркуша Зоя зустрілися задля того, щоб оцінити перебіг робіт у «Казці». Висловити ідеї на майбутнє і конкретизувати замовлення нового спортивно-ігрового комплексу, котрий планують придбати за результатом втіленої ініціативи депутата обласної ради, члена наглядової комісії та колеги по ініціативній групі Олександра Бондаря. Саме його наполегливість, аргументи на конкурсі обласної ради знайшли підтримку загалу щодо цільового виділення коштів із документу: «Облаштування спортивно-ігрового майданчику на території Новобузької міської ради в Країні Чудес».

Сума – 200 тисяч із обласного бюджету та 30% ( а можливо і більше-вирішувати депутатському корпусу міськради) співфінансування. Загальна сума-260 тисяч. В ході розмови було вирішено не розпорошувати ці кошти на малі об’єкти, а придбати із 20% знижкою, від фірми, комплекс «Хортиця».
Літо все показало: є потреба задовольнити велику кількість дітей у активному розумному відпочинку!

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Скільки ще буде тривати безкарність?

Обуренню не має меж! Нещодавно окультурену територію для парку (територія Леніна) знову понівечили. Цього разу "розумники" поцупили гойдалку.