Наша громада тепер має власний асфальтний міні-завод

Ирина

Придбання такої спецтехніки дасть змогу самостійно, власними силами та втричі дешевше виконувати поточний ремонт та обслуговування доріг

0 0
Read Time1 Minute, 51 Second
Ремонт вулиць і доріг між населеними пунктами є проблемою дуже важливою, гострою і злободенною. Щоб зарадити цьому, Казанківський селищний голова О. Асмолов разом з депутатським корпусом вже давно обмірковував і планував придбати для потреб громади асфальтний міні-завод. Після створення комунального підприємства «ДоброБуд» стало реальним реалізувати цю важливу задумку, тож цими днями було придбано для нашого комунального підприємства спеціальну техніку та обладнання: Рециклер асфальтобетону РА-800, встановлений на причепі-платформі. Це машина для приготування асфальтно-бетонної суміші. Також дизельний дорожній каток Dynapc CC122, для проведення робіт щодо відновлення дорожнього покриття. Обладнання придбано за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об‘єднаних територіальних громад на суму 1025000 гривень та власні кошти селищної ради в сумі 31450 гривень.
Придбання такої спецтехніки дасть змогу самостійно, власними силами та втричі дешевше виконувати поточний ремонт та обслуговування доріг на території нашої об’єднаної територіальної громади. І це дасть також суттєву економію коштів, адже вартість доставки асфальту та вартість послуг зовнішніх фірм і компаній на сьогодні є дуже високою. Маючи свій міні — завод, громада і собі в будь — який час лагодитиме дорожнє покриття.Отже, це саме той проект, котрий працюватиме на перспективу, сприятиме розвитку інфраструктури і підвищення рівня комфорту жителів нашої об‘єднаної громади.
Селищний голова О. Асмолов також повідомив, що враховуючи постійну необхідність у ремонті та заміні ламп вуличного освітлення населених пунктів нашої громади, обрізку дерев, проведення знищення карантинних рослин, прибирання стихійних звалищ та інших складних та висотних робіт, для здійснення більш ефективного господарювання комунального підприємства «ДоброБуд», на початку 2020 року планується придбати телескопічний навантажувач з додатковим обладнанням. Це спеціалізована машина, призначена для захоплення вантажу, підйому його на необхідну висоту, транспортування і укладання в потрібне місце. Додаткове обладнання таке як вила, ківш, відвал та монтажна корзина забезпечить виконання багатьох функцій спецтехніки. Головними відмінностями такої спеціалізованої техніки є велика висота, на яку вони здатні піднімати вантажі та робітників. Також такі навантажувачі здатні працювати з великою різноманітністю навісного обладнання. Така техніка розширить базу матеріально-технічного забезпечення нашого комунального підприємства та перелік технологічних операцій. «Придбання такої техніки призведе до позитивного впливу на життя населення через надання якісних послуг з благоустрою населених пунктів громади, створення комфортного та безпечного середовища для проживання, підвищення соціальних стандартів та екологічної безпеки мешканців нашої ОТГ», – зазначив О. Асмолов.
Казанківська Громада 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Є, приємна новина для новобужан!!!

Загальна вартість робіт, вже відповідно до тендеру 23 млн.500 тис. (початкова була 29 млн.), Згідно проекту, ремонтуватись дорога буде від Нового Бугу до с. Вільне Запоріжжя, по всій її довжині.