Є, приємна новина для новобужан!!!

Ирина

Загальна вартість робіт, вже відповідно до тендеру 23 млн.500 тис. (початкова була 29 млн.), Згідно проекту, ремонтуватись дорога буде від Нового Бугу до с. Вільне Запоріжжя, по всій її довжині.

0 0
Read Time44 Second

30 жовтня, остаточно отримав інформацію, про закінчення тендерної процедури, щодо ремонту дороги місцевого значення Новий Буг – Вільне Запоріжжя. Переможець, тобто виконавець робіт СМТ -8 (білоруси).
Для розуміння ситуації по суті. Про минуле і як вирішувалось не говорю. У цьому році було прийнято рішення запроектувати ремонт дороги по виду робіт – ПОТОЧНО СЕРЕДНІЙ. (простіше, суцільне асфальтування всієї дороги). Весною та літом займались виготовленням проекту, потім тендерна процедура (із різними блокуваннями) і нарешті є виконавець робіт.
Загальна вартість робіт, вже відповідно до тендеру 23 млн.500 тис. (початкова була 29 млн.), Згідно проекту, ремонтуватись дорога буде від Нового Бугу до с. Вільне Запоріжжя, по всій її довжині. Ремонтні роботи будуть виконуватись на протязі ДВОХ років: 2019 рік – обсяг фінансування 15 млн. грн, на 2020 рік решта коштів.
Тільки давайте не говорити про зраду, зимовий період та інші обставини. Повірьте, не все так легко вирішується.
Живемо у громаді, розуміємось…

Олександр Бондар

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Виявили та ліквідували несанкціоноване сміттєзвалище

Працівниками виконавчого комітету Казанківської селищної ради виявлено місця незаконного вивезення та складування відходів різного морфологічного складу