Елена Пророк: Дуже сподіваємося, що наша влада все ж таки допоможе нам технікою

Юрий

Мешканці Нового Бугу зібралися і навели лад на території пустирю що поряд з їхніми двоповерховими будинками

0 0
Read Time1 Minute, 11 Second

Елена Пророк

Хочу відзвітувати про перший день нашої плідної праці. Хочу подякувати небайдужим сусідам, які відгукнулися! Марина Доценко, Доценко Сергій, Сергій ІвановВиталий Крикун, Кузьома Олександр, Терзієв Іван, Бондаренко Олександр та Світлана, Андреева Галина, Коврига Світлана, Гострик Юрій, Александра Матюшина, Потинга Ірина, Жиленко Інна, Валерий Борткевич, Васильченко Юрій, і особливу подяку Антонина Богуславська, бо вона навіть не проживає на нашій території.

Роботи дуже багато, то ж працюємо і завтра.
І дуже сподіваємося, що наша влада все ж таки допоможе нам технікою.

День другий)

Хочу сказати, що після вчорашнього, було важко)))

Потрібно якусь перерву робити. Та й людей було в три рази менше, бо багато хто на роботі. Тож останній наш смітник вирішили залишити на суботу. Як раз буде можливість прийти тим, хто в будній день працює. Дуже дякую тим, хто і сьогодні не вагаючись, прийшов! І дуже обурює те, що люди, які живуть біля цього смітника, навіть не вийшли. І багато кого я особисто вмовляла, а їм байдуже. Одна дама сьогодні на мій оклик «чи допоможете?», демонстративно прокричала «нє!» І так на душі сумно від того, що багато байдужих людей 😔.

Так і хочеться кричати: Люди, погляньте навколо себе!

Не живіть під лозунгом «Моя хата скраю». Візьміть до уваги інший: «Сміття не моє, а місто моє!» Може тоді і зменшиться кількість тих, що смітять де попало.

Хочу відмітити, що комунгосп дав нам сьогодні частково техніку. Дякуємо! Сподіваємося, що разом ми доведемо цю справу до кінця!

Елена Пророк

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Ліквідація підрядником неякісного ремонту на автошляхах Миколаївської області.

Ліквідація підрядником неякісного ремонту на автошляхах Миколаївської області.Керівництвом Служби автомобільних доріг у Миколаївській області було зафіксовано факти порушення технології виконання ремонтних робіт з боку підрядника.Так, 8 квітня було виявлено виконання підрядником ВАТ «Будівельно –монтажний трест №8» неякісного ремонту дорожнього покриття на автодорозі загального користування державного значення 11Дніпро-Миколаїв (через м. Кривий […]