Фотозона в “Я💔Новий Буг” спонукає до роздумів та дій новобужан

Юрий
0 2
Read Time54 Second
Олена Проців: Хочу повторити одну зі своїх світлин у цій групі. Дуже гарну справу зробив підприємець Володимир Сухоруков, виготовивши та встановивши в центрі міста суперову фотозону. Але виникає питання до міської ради: на фоні чого фотографуватися? На фоні бездомних собак, про які ведеться мова в інтернеті та ЗМІ вже не перший рік? На фоні бур’янів на клумбі в центрі міста? На фоні облупленої стіни біля Ощадбанку? У мене є пропозиція до вас: створіть громадську групу, в яку, крім депутата Новобузької ОТГ, увійдуть жителі міста для проектування перетворення цієї місцини на дійсно фотозону.
Пропоную Луценко Анну Вадимівну, вона ж є й депутатом ОТГ, та Гаркушу Зою Миколаївну, у якої є позитивний досвід при проведенні громадських робіт в дитячому містечку “Казка”. Хтось же повинен гроші збирати на це, звітувати за них, та організувати весною суботник.
Від міськради треба одне: виділити гроші на покупку, встановлення та підключення в інтернет в онлайн режимі відеокамери, бо ж у нас є жителі, які перетягнуть квіти додому.
Я хотіла би, щоб там була висаджена сотня троянд.
Готова надати певні кошти на квіти. Кому?

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Я тільки починаю жити…

зустріч студентства з композитором, поетом Віктором Коваленком