В рамках проєкту ПУЛЬС: Формування та організації роботи виконавчих органів Єланецької громади

Юрий

Перші кроки громади в процесі реорганізації представницьких та виконавчих органів

0 0
Read Time1 Minute, 15 Second

В рамках проєкту ПУЛЬС, під час консультації з представниками Єланецької селищної ради консультанти РВ з юридичних та бюджетних питань Лідія Віштал і Юлія Забродкіна, а також виконавча директорка Миколаївського РВ Тетяна Яблоновська розповіли про перші кроки громади в процесі реорганізації представницьких та виконавчих органів.

Серед розглянутих тем – проведення першої утановчої та подальших сесій новообраної місцевої ради, затвердження старостинських округів, затвердження старост селищною радою, внесення змін до організаційної структури органів управління громадою. “Особливу увагу ми приділили питанням формування та організації роботи виконавчих органів Єланецької громади. Це, зокрема, відділи соціального захисту, фінансів, освіти тощо.

Рішення про конкретний перелік структурних підрозділів, штатну чисельність рада прийматиме відповідно до наявності фінансових ресурсів в місцевому бюджеті на утримання відповідного штату. І вже потім враховуватиметься пріоритетність того чи іншого напрямку, що впливатиме на рішення: чи це буде управління, відділ чи відповідальний спеціаліст”, – коментують у Миколаївському РВ АМУ.

Нагадаємо, склад Єланецької селищної ради затверджено у Перспективному плані формування територій громад Миколаївської області за принципом “один район – одна громада”. Зокрема, окрім адміністративного центру громади – селища Єланець, до неї увійшли Великосербулівська, Великосолонівська, Водяно-Лоринська, Возсіятська, Калинівська, Малодворянська, Маложенівська, Малоукраїнська, Нововасилівська, Ольгопільська, Ясногородська сільські ради.

ПУЛЬС Децентралізаційний марафон

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdecentralization.marathon%2Fposts%2F2872939416363358&show_text=true&width=552&appId=1601495680074409&height=836" width="552" height="836" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Казанківська громада. Назавжди в нашій пам'яті

Прибрали територію біля пам'ятного знаку нашим землякам, загиблим солдатам АТО,