Нехай, це буде звістка , керівникам держави, депутатам ВРУ. Припиніть дострокове повноваження Миколаївської обласної ради..

Ирина

Зміни до бюджету Миколаївської області у реальному часі. Як можна змінювати розпорядника бюджетних коштів Управління охорони здоров’я, на кожну окрему обласну лікарню? Якщо основний розпорядник вже підготував тендер. Хаос!!!

0 0
Read Time1 Minute, 17 Second

Теорія хаосу. Дії, динаміка яких, за певних умов, значною мірою залежить від початкових умов, що робить довгострокове прогнозування неможливим.

Цим живе, Миколаївська обласна рада. Як наслідок, політична корупція із всіма персональними благами.
Декілька фактів 2019року:
– Програма «Турбота» (кошти на лікування тяжкохворих дітей) – хаос. Хаос, у Порядок використання коштів, на самому початку, внесла голова обласної ради. Разом із Демченко Т.В. нам вдалось розібратись у причинах. Але за цей час ( 16 травня), що голова обласної ради, що депутат Кормишкін Ю.А. своїми голосами відібрали із цього кошика 5,5 млн.грн. Та на протязі двох послідуючих сесія, жодного слова про дітей та усунення проблеми по фінансуванню. А наразі, ну дуже «сильно переживають» за хворих діток.

– 16 травня, з голосу, без проходження будь яких регламентних вимог приймається рішення «Про припинення делегованих повноважень, щодо управління майном Миколаївською ОДА». Ініціатор такого рішення Кормишкін Ю.А. з подальшою підтримкою голови обласної ради. Наразі у області каламбур по управлінню майна області.

– Зміни до бюджету Миколаївської області у реальному часі. Як можна змінювати розпорядника бюджетних коштів Управління охорони здоров’я, на кожну окрему обласну лікарню? Якщо основний розпорядник вже підготував тендер. Хаос!!! Бажаєте, перевірити вартість обладнання – перевіряйте. Так звані «депутатські», у всі часи використання їх здійснювалось через управління фінансів ОДА чи управління економіки ОДА із погодження на бюджетній комісії обласної ради. Фінансування здійснювалось через обласну програму «Розвиток Миколаївщини» (скоротив назву). Робочий механізм. Що пропонується, якийсь не узгоджений порядок і розпорядник коштів Миколаївська обласна рада. Хаос…

– Впевнений, якщо не перезавантажимо роботу обласної ради, такий хаос буде із бюджетом 2020 та іншими рішеннями.

Олександр Бондар 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Творча зустріч педагогів району

В ході методично-інформаційного модуля учасники семінару розглянули питання стратегічних пріоритетів розвитку виховної галузі та реалізації комплексного підходу у розв’язанні складних сучасних виховних проблем.