Чергова сесія Вільнозапорізької сільської ради

Ирина

Завідувачам сільських бібліотек рекомендовано упорядкувати бібліотечний фонд, впроваджувати сучасні інформаційні технології, сприяти організації дозвілля громади.

0 0
Read Time48 Second

29 жовтня 2019 року, відбулось засідання виконавчого комітету та чергова сесія Вільнозапорізької сільської ради.
На засіданні виконкому було розглянуто два питання: перше – звіт про роботу сільських бібліотек, друге – надання допомоги особам з інвалідністю, онкохворим та в наслідок перенесених операцій. Завідувачам сільських бібліотек рекомендовано упорядкувати бібліотечний фонд, впроваджувати сучасні інформаційні технології, сприяти організації дозвілля громади. Також було вирішено надати одноразову матеріальну допомогу на лікування та реабілітацію Картамишевій Тамарі Федорівні (онкохвора) – 4 тис. грн, Федорченко Зінаїді Анатоліївні (стан після операції) – 4 тис. грн., Пастиру Івану Михайловичу (стан після операції) – 4 тис. грн.

Відповідно до порядку денного засідання сесії Вільнозапорізької сільської ради були вирішені наступні питання:
– виділення коштів на придбання будівельних матеріалів Вільнозапорізькій ЗОШ для ремонту гаража у сумі 25 тис. грн.;
– виділення коштів КНП “Новобузький РЦПМСД” для поточного ремонту, встановлення дверей і зовнішнього утеплення будівлі Пункту здоров*я в с.Новоюр*ївка;
– погодження вступу Вільнозапорізької сільської ради в Асоціацію органів місцевого самоврядування “Асоція об*єднаних територіальних громад”;
– земельні питання.
Вільнозапорізька об’єднана територіальна громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Поки школярі відпочивають - вчителі працюють

Зустріч розпочалася з огляду "Софіївської змії" - археологічної та геологічної пам'ятки, про яку розповів науковий співробітник парку В. Генчев.