У Казанківських працівників відділу освіти нове приміщення

Ирина

Варто нагадати, що приміщення колишньої санстанції, де вони працювали раніше, знаходиться в аварійному стані, в таких умовах вкрай небезпечно було працювати.

0 0
Read Time42 Second

Працівники відділу освіти, молоді та спорту відсвяткували символічні входини. Варто нагадати, що приміщення колишньої санстанції, де вони працювали раніше, знаходиться в аварійному стані, в таких умовах вкрай небезпечно було працювати. Тому керівництвом селищної ради було прийнято рішення перемістити відділ освіти на другий поверх приміщення Центру надання адміністративних послуг. Як говорить селищний голова Олексій Асмолов, для нього головне, щоб кожен працівник усіх категорій мав своє робоче місце, а також здорові і безпечні умови праці, надійне обладнання та необхідні матеріали, тільки тоді робота буде плідною і результативною.
З новосіллям освітян привітали депутат селищної ради, голова комісії з питань соціального захисту, охорони здоров‘я, освіти, культури, спорту О. Коніщук, голова Казанківської районної організації профспілки працівників освіти О. Дьоміна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації І. Онищенко, побажали успішної та ефективної подальшої роботи щодо розвитку галузі освіти об’єднаної територіальної громади.

Казанківська Громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Відновлюємо спортивну інфраструктуру в Казанківській об'єднаній громаді

Селищна рада завжди дбає про фізичний розвиток підростаючого покоління, адже спорт розвиває у дітей силу волі, витривалість, терпіння, вміння долати труднощі.