В Баштанці для роботи продуктових ринків, під час карантину, треба виконати умови

Юрий
1 0
Read Time2 Minute, 5 Second

1 квітня 2020 року Баштанський міський голова Іван Рубський, його перший заступник Володимир Драгуновський, головний спеціаліст відділу містобудування міської ради Віктор Гудзь взяли участь у засіданні районного оперативного штабу щодо запобігання занесенню і поширенню на території Баштанського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

На засіданні розглянута ситуація, що склалася на території району станом на 1 квітня 2020 року. Ситуація стабільна, підозрілі на захворювання відсутні. Згідно рішення комісії ТЕБ та НС від 26.03.2020 №5 на території району закриті усі ринки.

Термінового вирішення потребує питання забезпечення умов для проживання та харчування медичних працівників на території медичного закладу, при потребі. Для безперебійного електропостачання для інфекційного відділення необхідно біля приміщення установити додаткові генератори.

На даний час загострилась ситуація щодо вивезення сміття по всій території району, у районному та місцевому бюджеті відсутні кошти для безперебійної роботи КП «Добробут».

На засіданні районного оперативного штабу вирішено:

1. Заборонити на території району на час карантинних заходів відкривати продуктові ринки до виконання ними усіх заходів, передбачених галузевою постановою МОЗ від 30.03.2020 №5, а саме:

‒ знаходження на ринку не більше одного відвідувача на 20 кв. м торгівельної площі;

‒ забезпечення дотримання відстані між покупцями в чергах не менш ніж 1,5 метри;

‒ забезпечення відповідного персоналу та покупців засобами індивідуального захисту (на кожному вході: дезінфікуючі засоби, захисні маски, гумові рукавиці);

‒ забезпечення можливості дотримання протиепідемічних заходів( обробка всієї площі ринку: прилавки, контейнери, територія);

‒ відстань між місцями торгівлі повинна становити не менше ніж 3 метри.

2. Доручити директору КНП «ЦПМСД Баштанського району», директору КНП «Багатопрофільна лікарня Баштанського району» терміново направити звернення до управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації щодо вирішення питання про виділення коштів з обласного та державного бюджету на забезпечення госпітальної бази другої лінії.

3. На час дії карантинних заходів, для безперебійного електропостачання інфекційного відділення лікарні, доручити Баштанському РС ГУ ДСНС у Миколаївській області установити додатково 2 генератори потужністю 5 кВт. біля приміщення інфекційного відділення

4. Звернутися до керівників приватних підприємств, підприємців, сільгоспвиробників, меценатів району з проханням допомоги у закупівлі необхідного медичного обладнання.

5. На час дії карантинних обмежень проводити рейдові (за участі працівників управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі, Баштанського ВП ГУ НП Миколаївській області та КО «Правопорядок») перевірки місць торгівлі щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією в місцях масового скупчення населення. В разі необхідності вручити припис для усунення недоліків.

6. Надати пропозиції щодо питання забезпечення умов для проживання та харчування медичних працівників на території медичного закладу, при потребі.

7. На час дії карантинних обмежень щоденно вести у всіх населених пунктах району облік громадян, які повернулись із-за кордону.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року

зважаючи на щоденне зростання кількості хворих на COVID-19 в Україні більше, ніж на 10%, та враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і досвід міжнародної практики, Уряд вважає за потрібне запровадити більш жорсткі вимоги щодо карантину

Вам Може Сподобатися