О.Стадник: – … вкотре хочу наголосити на тому, що відсутність СOVID-19 у області не «феномен» та не помилка

Юрий
0 0
Read Time31 Second
Олександр Стаднік

Сьогодні поспілкувався з заступником міністра охорони здоров’я України і головним державним санітарним лікарем Віктором Ляшко, який в рамках робочого візиту відвідав Миколаїв, щоб перевірити ситуацію, яка склалася в області щодо відсутності інфікованих на СOVID-19.

Зазначу, що зустріч виявилась досить продуктивною та інформаційною. Наразі Миколаївщина відпрацьовує всі алгоритми, які надає нам Кабінет Міністрів України. Також маємо позитивні приклади щодо організації роботи боротьби с коронавірусом на Миколаївщині.

І вкотре хочу наголосити на тому, що відсутність СOVID-19 у області не «феномен» та не помилка. Це результат цілодобової ретельної роботи, яку ми розпочали задовго до того, як в Україні почався спалах хвороби.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Поліцейські розшукують зловмисників, які заволоділи трактором мешканця селища Суходілля, Казанківського району.

До Казанківського відділення поліції звернувся чоловік, який повідомив, що вночі 7 квітня невідомі особи заволоділи його трактором МТЗ-920 синього кольору д.н 36838 ВЕ, який був у ангарі на території домоволодіння по вул. Шкільна у селищі Суходілля Казанківського району. За вказаним фактом розпочате кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.289 КК України […]