Станом на 22:00 30 березня в Миколаївській області не зареєстровано підтверджених випадків COVID-19

Юрий

Всього з початку 2020 за медичною допомогою звернулися 47 осіб з підозрою щодо захворювання на COVID-19, з них було госпіталізовано 41 особу, відмовились від госпіталізації – 6. За ними своєчасно встановлено медичне спостереження

0 0
Read Time47 Second

З 08.00 до 20.00 за медичною допомогою звернулася 1 особа з підозрою на COVID-19, яку госпіталізовано до КНП «Миколаївській обласний центр лікування інфекційних хвороб».
Наразі в інфекційних стаціонарах області на лікуванні знаходиться 5 осіб з підозрою на COVID-19.
—- 
Всього з початку 2020 за медичною допомогою звернулися 47 осіб з підозрою щодо захворювання на COVID-19, з них було госпіталізовано 41 особу, відмовились від госпіталізації – 6. За ними своєчасно встановлено медичне спостереження.

Всього лабораторно обстежено на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) 45 осіб. Двоє людей відмовились від лабораторного обстеження.
На сьогодні отримано негативний результат на 44 особи, 1 проба в роботі.
—-
Працівниками Національної поліції України разом з епідеміологами ДУ “Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України” здійснюється медико-санітарний огляд, з проведенням температурного скринінгу, осіб, які організовано прибувають до Миколаївщини із-за кордону.

Протягом дня організованого прибуття не було.

Про це повідомляє оперативний штаб при Головному державному санітарному лікареві Миколаївської області

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Провели дезінфекцію вулиць та тротуарів у м. Очаків

Для дезінфекції використовується спеціальна суміш, яка є цілком безпечною для людей і тварин, а також не шкодить металу, деревині та забезпечує надійний змив органічних та неорганічних речовин з будь-яких поверхонь