За приховування випадків підтвердження коронавірусної інфекції у закладів охорони здоров’я відкликатимуть ліцензії, – МОЗ

Юрий
1 0
Read Time52 Second

Жоден заклад охорони здоров’я України, у тому числі приватний, не має права приховувати результати при виявленні у пацієнта коронавірусної хвороби. Випадки неповідомлення про підтвердження коронавірусної інфекції будуть розслідуватися відповідними органами, а у самих закладів охорони здоров’я відкликатимуть ліцензії.

“Чинне законодавство України передбачає, що заклади охорони здоров’я та діагностичні лабораторії у разі виявлення інфекційної хвороби, в тому числі коронавірусної, зобов’язані подати екстрене повідомлення до Центру громадського здоров’я, який веде статистику, облік і одразу проводить епідеміологічне розслідування”, – повідомив під час брифінгу 27 березня заступник Міністра охорони здоров’я України, Головний санітарний лікар України та керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня Виктор Ляшко.

За його словами, якщо будуть повторюватися випадки, коли про виявлення COVID-19 не повідомляється, у закладів охорони здоров’я відкликатимуть ліцензії, а керівників цих установ, які могли приховати результати досліджень, буде покарано.

“Це питання національної безпеки, оскільки інформування про підтверджений результат передбачає проведення епідеміологічного розслідування, проведення роботи з контактними особами інфікованого, їхня самоізоляція та ефективне проведення інших профілактичних протиепідемічних заходів”, – резюмував Ляшко

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Щоб посадити 100 дерев потрібно - БАЖАННЯ!

Ірена Носкова Як посадити 100 дерев,в умовах карантину,знають мешканці нашої громади! Для цього потрібне БАЖАННЯ та клопітка праця! Знов Жека і Андрюха,”розважалися” в ”лєнінському” майбутньому парку,з саджанцями,які надав нам спонсор Брушневський Анатолій! Попереду,ще посадка 320!!!дерев!!! Приєднуйтесь!