В Новому Бузі почалися санітарні обробки вулиць

Юрий
7 0
Read Time40 Second

Сьогодні.03 квітня 2020 року , в центрі міста Нового Бугу вперше працівниками комунального підприємства “Доброрбут” були проведені роботи по дезінфекції доріг в центрі міста.

Про що і повідомила депутат міської ради Анжела Лізніченко на своїй сторінці в фейсбук.

Автомобіль для поливання вулиць було замовлено в Баштанці, з слів Кіяновського Олександра Станіславовича, цей автомобіль за сьогодні проїде містом близько 70 кілометрів. В майбутньому також планують залучати техніку з Баштанки.

Від арки до міської ради в центрі міста по вулиці Площа Свободи, прибрали майже 2 тони сміття (щебеню, пилюки, інше) за допомогою прибиральної машини.
Років 30 тому в місті Новий Буг було два таких автомобіля.

На жаль раніше пропозицію Кіяновського О.С. придбати такий автомобіль для міської ради не була підтримана, а в час пандемії її використання конче необхідне для забезпечення санітарного порядку в місті

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Станом на 22.00 2 квітня в Миколаївській області не зареєстровано підтверджених випадків COVID-19

Протягом дня за медичною допомогою звернулося 4 особи з підозрою на COVID-19. З них 3 госпіталізовано до КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб», 1 особа знаходиться на амбулаторному лікуванні в умовах самоізоляції. Наразі в інфекційному стаціонарі знаходиться 5 осіб.– – –Лабораторно обстежено на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) […]